20.08.2018

В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРОЙШЛА ЩОТИЖНЕВА АПАРАТНА НАРАДА

Голова районної державної адміністрації Сергій Ільченко 20 серпня 2018 року провів щотижневу апаратну нараду, за участі заступників Наталі Гречановської та Альони Шихалієвої, керівників структурних і територіальних підрозділів.

Під час наради було обговорено ряд важливих питань, які стосувалися криміногенної ситуації в районі, виконання бюджету, плану заходів районної адміністрації.

Очільником району було акцентовано увагу на питанні отримання ліцензії на укладання договорів з сімейними лікарями первинної ланки медицини.

«Це питання турбує не тільки нас, як представників органу державної влади, а в першу чергу воно турбує людей. Мешканці району мають право і повинні отримувати якісні медичні послуги та допомогу лікарів. І керівництво сфери охорони здоров’я має забезпечити відповідні умови для того, щоб надавати ці послуги жителям нашого району. У свою чергу, районна влада досить суворо контролюватиме даний процес», - наголосив Сергій Ільченко.

Крім того, у ході апаратної наради було розглянуто питання щодо підготовки перших класів до нового навчального року, в рамках реформи «Нова українська школа». Було зауважено, що уже придбано більшість технічного обладнання і наочних матеріалів, та розпочато роботу щодо їх  передачі навчальним закладам.

По завершенню наради голова райдержадміністрації надав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів.