07.09.2018

В райдержадміністрації пройшло навчання з питань цивільного захисту

У районній державні адміністрації під головуванням першого заступника голови Наталі Гречановської 6 вересня 2018 року пройшло навчання для посадовців органу влади та Шабівської сільської ради з питань цивільного захисту.

Захід було проведено за участі заступника директора Департаменту з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації Ігоря Семків, головного спеціаліста департаменту Миколи Лісничого, викладача навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Одеської області Віталія Швєда тощо.

Під час заняття для присутніх була надана інформація щодо основних завдань районних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і з питань евакуації. Учасникам навчань також було доведено різнопланову інформацію щодо причин виникнення можливих надзвичайних ситуацій та алгоритми дій, які необхідно виконувати для евакуації населення.

Завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій та оборонної роботи райдержадміністрації Михайло Лаврик продемонстрував на карті району план евакуації людей у разі вибуху на складі боєприпасів у селі Біленьке у зимовий та у літній період, а також довів до відома присутніх персональний склад груп районної комісії з питань евакуації.