23.08.2018

В РАЙОНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕРЖАВНІ СВЯТА

Біля Меморіальної дошки Героям Небесної Сотні 23 серпня 2018 року відбувся урочистий захід з нагоди відзначення 27-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора.

У святковому заході взяли участь заступники голови райдержадміністрації Наталя Гречановська та Альона Шихалієва, заступник голови райради Валентина Орлова, командири та військовослужбовці військових частин, представники міськрайонного відділу ДСНС, працівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Від імені голови районної адміністрації Сергія Ільченка мешканців міста та району привітала перший заступник голови РДА. «Багато поколінь українців боролися за незалежність своєї держави, за утвердження її національних символів. І результатом цієї боротьби стало фундаментальне закріплення незалежності України та бажання її народу жити у вільній, суверенній та соборній державі. У цей святковий день від усього серця бажаю вам міцного здоров'я, реалізації поставлених цілей, розвитку творчого потенціалу, добробуту і злагоди у родинах, благополуччя та Миру на нашій українській землі», - зазначила Наталя Гречановська.

Грамотами були нагороджені представники різних сфер життєдіяльності району. Перед учасниками заходу виступали артисти районного відділу культури.

Після урочистостей пройшло покладання квітів до Меморіальної дошки Героям Небесної Сотні, Меморіалу Військової Слави, пам’ятників Афганцям та Героям-прикордонникам.

Цього ж дня керівники району взяли участь у заходах до 74-ї річниці визволення краю від фашистських загарбників.