30.07.2018

В РАЙОНІ ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ПІДГОТОВКА ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

У районній державній адміністрації 30 липня 2018 року під головуванням Сергія Ільченка пройшла щотижнева апаратна нарада. Протягом засідання було обговорено ряд важливих питань, зокрема щодо стану криміногенної ситуації в населених пунктах району, змін в законодавстві, виконання бюджету тощо.

Під час наради т.в.о. начальника відділу освіти, науки, молоді та спорту Галина Карпова поінформувала про підготовку освітніх закладів до нового навчального року.  За повідомленням  доповідача, з 1 вересня поточного року  розпочнуть роботу 14 перших класів, в яких навчатиметься 201 учень.

На сьогодні з держаного бюджету надані кошти у сумі 1664,8 тис.грн., які спрямовані на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа», з урахуванням співфінансування на закупівлю обладнання для 1 класів. Уже пройшли перші тендерні закупівлі, зокрема на шкільні парти та стільці з натурального дерева у кількості 201 одиниці, а першу доставку  планується здійснити до 7 серпня 2018 року. Також відбулася тендерна закупівля на комп’ютерне обладнання, а саме 14 ноутбуків, які уже є в наявності.  Укладено договори на придбання шкільних шаф для дидактичних матеріалів та одягу, столів та стільців для вчителя, проекторів, шкільних дошок, акустичних систем, принтерів БФП, доставку яких заплановано забезпечити до середини серпня. Проходять відкриті торги на закупівлю дидактичних матеріалів та СМАРТ–телевізорів. Укладено договір про підключення закладів загальної середньої освіти району до мережі WI-FI, роботу розпочато за рахунок обласного бюджету (300,00 тис.грн).

Також Галина Карпова зазначила, що в рамках проекту, започаткованого головою райдержадміністрації в минулому році, у кожній школі облаштовано інтерактивний клас.

«Якісна освіта може бути забезпечена тоді, коли педагогічні колективи та адміністрація навчальних закладів мають підтримку з боку влади усіх рівнів. Сьогодні держава піклується про те, щоб учні перших класів в рамках «Нової Української Школи» мали усе необхідне обладнання для навчання та всебічного розвитку. Зі свого боку районна влада спрямовує свою діяльність на те, щоб кожен школяр, кожен вчитель мав доступ до сучасних технологій, які допоможуть проводити навчальний процес на належному рівні. Ми відповідаємо за те, щоб наші діти отримували усе найкраще. Сподіваюся, що такі інновації будуть корисними і дадуть змогу кожному учню отримати дійсно ґрунтовні знання та якісну освіту, і крім того, щоб час, проведений у школі, був цікавим та насиченим», - підкреслив очільник району.