13.08.2019

Голова районної державної адміністрації Сергій Ільченко, його заступники Наталя Гречановська, Альона Шихалієва, керівники відповідних структурних підрозділів 13 серпня 2019 року взяли участь у селекторній нараді обласної державної адміністрації, що пройшла під головуванням виконуючої обов’язки голови ОДА Світлани Шаталової.

У ході проведення наради було обговорено важливе на сьогоднішній день питання щодо виконання Урядової програми «Доступні ліки». Як зазначалося, на сьогоднішній день програма працює для пацієнтів, які живуть з серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою, цукровим діабетом II типу. До списку ліків за даною програмою включено 258 лікарських засобів, 64 з яких можна отримати безоплатно, інші – з незначною доплатою. До реалізації програми «Доступні ліки» долучились 64 аптечних заклади та 341 місць відпуску ліків області (25% від загальної кількості).

У Білгород-Дністровському районі в рамках програми «Доступні ліки» за період з 1 січня поточного року до 1 серпня було виписано майже чотири тисячі рецептів, більша частина – пацієнтам, що мають серцево-судинні захворювання. Слід зазначити, що з 1 квітня 2019 року реімбурсація лікарських засобів здійснюється виключно за електронними рецептами.

Також під час селекторної наради було обговорено хід підготовки закладів освіти області до початку нового навчального року та стан використання освітньої субвенції на матеріально-технічне оснащення, закупівлю меблів та іншого необхідного обладнання.