26.06.2018

Вирішення проблем громадян – на контролі голови райдержадміністрації Сергія Ільченка

Головою районної державної адміністрації Сергієм Ільченком спільно з керівниками причетних структурних підрозділів органу влади 26 червня 2018 року було здійснено виїзд мобільного соціального офісу до Карналіївської та Підгірненської сільських рад.

Основною проблемою, яка турбує мешканців села Карналіївка, залишається сезонне підтоплення населеного пункту. Уважно вислухавши заявницю, яка мешкає на одній із вулиць, що найбільш страждає від підтоплення, очільник району зазначив, що спільно з місцевою радою, органами влади вищого рівня дана проблема буде вирішуватись.  «Звичайно, ситуація складна, від цього страждають жителі села. І ми уже робимо можливі кроки для її вирішення. Але все це потребує часу, оскільки розв’язання таких проблем вимагає залучення великих коштів. Я чую кожну громаду, кожного мешканця, і сподіваюсь, що нам вистачить сил і можливості допомагати у вирішенні всіх нагальних проблем», - наголосив Сергій Ільченко.

У ході спілкування з сільським головою Сергієм Холостенком було обговорено й ситуацію щодо поводження з твердими побутовими відходами. Як було повідомлено, сміттєзвалище на території сільської ради повністю облаштоване, здійснено захоронення відходів,  зроблено новий котлован та забезпечено під’їзними шляхами.

Крім того, голова райдержадміністрації відвідав Карналіївську школу й поспілкувався з директором Інною Мараховською.

У Підгірненській сільській раді до Сергія Ільченка надійшло звернення від багатодітної матері, яку цікавило питання пільгового проїзду дітей транспортом загального користування. Заявниці були надані роз’яснення щодо її прав та прав дітей з багатодітної родини на безкоштовний проїзд.  Також було звернення мешканки пенсійного віку, яка звернулась із проханням переглянути нарахування субсидії на житлово-комунальні послуги. Голова райдержадміністрації взяв дане питання під особистий контроль та надав відповідні доручення керівнику управління соціального захисту населення та охорони здоров’я.

Під час прийому піднімалися також питання юридичного, земельного характеру та ряд інших.