10.07.2018

ВЛАДА ПОВИННА БУТИ БЛИЖЧЕ ДО ЛЮДЕЙ, - СЕРГІЙ ІЛЬЧЕНКО

В рамках «мобільного соціального офісу» голова районної державної адміністрації Сергій Ільченко, його заступник Альона Шихалієва та керівники структурних підрозділів здійснили виїзд до Краснокосянської та Семенівської сільських рад.

Зустріч з мешканцями села Красна Коса пройшла у форматі спілкування та, за бажанням самих жителів, під відкритим небом на свіжому повітрі. Під час бесіди з людьми, які озвучували свої нагальні проблеми та актуальні питання для громади в цілому, очільником району та представниками мобільного офісу надавалися ґрунтовні відповіді. Одними з основних проблем громадяни озвучували питання ремонту дороги, освітлення та ряд інших. Деякі з них потребують детального розгляду, а тому всі звернення були зафіксовані і, відповідно до чинного законодавства, будуть вивчені, а заявники отримають письмові роз’яснення та відповіді.

«Дуже приємно, що вас – мешканців цього села, хвилюють не лише власні проблеми, а й ті, які стосуються усієї громади. Ми, як орган виконавчої влади, дійсно хочемо чути від жителів, які питання турбують саме їх. Влада повинна бути ближчою до людей, повинна докласти всіх зусиль, щоб вирішити усі найболючіші питання. І сьогодні поступово ми спільно це робимо», - зазначив у ході розмови Сергій Ільченко.

Після прийому громадян керівник району разом з сільським головою та директором Краснокосянської ЗОШ відвідали навчальний заклад. У школі активно йде підготовка до нового навчального року: проводяться ремонти, облаштовуються приміщення. Як підкреслив голова райдержадміністрації, починаючи з цього навчального року, у рамках реалізації освітньої реформи «Нова українська школа», кожен перший клас в районі буде оснащено усім необхідним обладнанням: комплектами парт, мультимедійними приладами, дошками, стендами тощо. Загалом, як наголосив Сергій Ільченко, навчальний заклад та його підготовка до прийму учнів справили досить сильне та позитивне враження.

Під час перебування у Семенівській сільській раді очільник району поспілкувався з сільським головою з питань щодо втілення проекту, за яким отримано європейський грант для забезпечення енергозбереження у школі; земельних відносин та орендної плати за землю.

Крім того, було здійснено прийом громадянина з інвалідністю за місцем його проживання, оскільки для нього є труднощі, щоб дістатися до приміщення сільської ради. Мешканець села отримав відповіді на поставлені питання та його звернення буде опрацьоване та надано відповідь у визначені терміни.

Спільно з активом батьківського комітету майбутнього першого класу, Сергій Ільченко та представники мобільного офісу оглянули  кабінети школи, обговорили ряд важливих питань, зокрема заміни вікон у навчальному закладі.

«Сьогодні Семенівська сільська рада – одна з двох (на даний час) сільських рад, які отримали грант від Австрійської Агенції Розвитку. Тепер залишається процес співфінансування з місцевого бюджету сільської ради, оформлення усієї необхідної документації  – і уже з осені розпочнуться роботи по заміні вікон. І ви – батьки, громада, зможете самі контролювати цей процес. А ми, як районна влада, будемо докладати усіх зусиль, щоб допомогти вашій громаді розвиватися, забезпечити належний рівень виховання і навчання для дітей. І всього цього можна досягти лише спільними зусиллями», - підкреслив голова райдержадміністрації.