12.04.2019

Ми живемо в гарному, мальовничому краї. Безмежні,  широкі степи та блакитне море покращують наш настрій.  А ми, у свою чергу, повинні дбати про чистоту та порядок місць, де ми живемо, працюємо, відпочиваємо, де зростають наші діти. Саме чисте  довкілля стоїть на сторожі здоров'я нації. 
Традиційно, щороку у районі, в рамках акції «За чисте довкілля», проводяться  заходи із благоустрою та наведення належного санітарного порядку громадських місць  населених пунктів. Саме завдяки цьому можна покращити стан довкілля та зробити наш район чистішим  та охайнішим. 
Так, 12  квітня 2019 року заступники голови райдержадміністрації Наталя Гречановська та Альона Шихалієва, в.о. голови районної ради  Валентина Орлова, керівники та спеціалісти структурних підрозділів  органу виконавчої влади та органу місцевого самоврядування, взяли  участь у проведенні районної толоки. Незважаючи на погодні умови, адже в цей день сонечко не тішило своєю присутністю, озброївшись інвентарем та гарним  настроєм, державні службовці і посадовці вирушили до села Монаші. До них приєднались в.о. сільського голови Лілія Мунтян та працівники сільської ради. 
Спільними зусиллями та  завдяки згуртованій праці, були проведені заходи з озеленення території. Було  висаджено квіти та молоді саджанці дерев, сформовано нові клумби. 
Слід  зазначити,  що така робота  проводиться задля збереження живої  природи у нашому районі. А ще - це гарний  приклад для підростаючого покоління.