05.12.2020

ВОЛОНТЕРСТВО – ЦЕ ПОКЛИКАННЯ, ЦЕ СПРАВЖНІЙ ЗНАК ДОЛІ!

З нагоди Міжнародного дня волонтера сердечно вітаю усіх, хто завжди приходить на допомогу та простягає руку підтримки тим, для кого це надважливо! Останніми роками стає все очевиднішим, що волонтерський рух розвивається, виходить на новий рівень. Щодня до волонтерської діяльності долучається все більше людей: і для них волонтерство – це зовсім не робота, не обов’язок, а покликання!

Недарма волонтерів називають «резервною армією України», адже їх внесок і добровільна праця для людей проявляється всюди: у дитячих будинках,  медичних закладах, притулках, будинках для людей похилого віку, на війні. Вони всюди, де потрібна їх допомога!

Дорогі наші волонтери, за вашу самовіддану та свідому громадську позицію дозвольте побажати вам віри, добра, любові, найміцнішого здоров’я, злагоди та благополуччя! Нехай здійснюються усі ваші задуми та бажання. Ви робите життя людей кращим, змінюєте його, то ж нехай і ваше життя буде сповнення щастям, надією та подякою від тих, кому ви допомагаєте! Щира вам шана та найкращі побажання!

Зі святом вас!

 

Голова Білгород-Дністровської районної державної адміністрації ГАННА ЯЦИШЕНА