31.12.2020

Вітання голови Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Ганни Яцишеної з Новорічними та Різдвяними святами

Дорогі, любі мешканці нашого великого краю! Шановні очільники районної та міської рад, голови об’єднаних територіальних громад Білгород-Дністровщини!

Добігає кінця непростий, а часом і суперечливий – 2020 рік. Для кожного з нас, без виключення, це були досить тяжкі дванадцять місяців, переплетені тривогою, випробуваннями, але разом з тим сповнені надіями на краще.

Уже сьогодні ми відкриваємо нову сторінку розвитку нашого прекрасного краю, об’єднавши три потужні райони – Білгород-Дністровський, Саратський і Татарбунарський. І всі ми маємо надію, що це – не просто частина реформи, а впевнений крок вперед до кращого життя! Як і кожну справу, цю сторінку ми будемо починати з чистим сумлінням та душевною добротою, адже саме добро надихає нас на великі звершення, нові досягнення та приносить користь людям!  

Проводжаючи минулий рік, ми маємо можливість згадати усі прекрасні моменти та подякувати за набутий досвід, враження та людей, з якими нас звела доля. 2020й і мені подарував багато нових знайомств – це і жителі наших сіл, і усміхнені та веселі дітлахи, і працівники адміністрації, і керівники органів місцевого самоврядування. З кожним представником влади ми маємо надважливу спільну мету і злагоджено працюємо задля її досягнення: а саме – добробут нашого краю і його працьовитих людей. Сподіваюсь, що і в наступному році наша співпраця буде продовжуватися на благо мешканців усього великого Білгород-Дністровського району!

Новий рік і Різдво Христове — традиційно родинні свята, з новими планами та можливостями. Цей період наповнений духом бажань, заповітних мрій та справжнього дива.   Тож нехай з останніми хвилинами старого року всіх нас покинуть турботи, лихо та негаразди, а Новий 2021-й буде щедрим на нові звершення, великі досягнення і добро. Нехай щастя завжди крокує поруч з вами, серця будуть сповнені любов’ю та милосердям, а помисли будуть чистими, з надією на гідне майбутнє для кожного з нас!

Я бажаю вам миру і благополуччя у новому році. Здоров’я, злагоди та Божого благословення вам і вашим близьким!

З Новим роком! З Різдвом Христовим!

Голова Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Ганна Яцишена