11.06.2018

За крок до перемоги: у Білгород-Дністровському районі стартував обласний етап змагань гри «Джура» - 2018

На мальовничому узбережжі Чорного моря у Миколаївській сільській раді 9 червня 2018 року відбулось відкриття ІІ обласного етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
Привітати з початком змагань команди-рої з районів, міст та ОТГ завітали до місця проведення голова районної державної адміністрації Сергій Ільченко, представники Департаменту освіти і науки ОДА Олена Пятаєва та Зоя Дмитрук, директор обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання Дмитро Макосій.
Для проведення заходу, завдяки зусиллям обласної та районної влади, було виконано поточний ремонт 36 км доріг, облаштовано територію тощо.
«Приємно вітати сьогодні нашу молодь, патріотично налаштовану, спортивно підготовлену. Це – обличчя нашої країни! Безперечно, Україна така ж незалежна та вільна, як молодь, яка зібралась сьогодні на гру «Джура». І ми розуміємо, наше майбутнє у їх руках. Я бажаю учасникам гарного настрою, нових цікавих знайомств, яскравих виступів та перемоги!» - зазначив Сергій Ільченко.
Також привітала команди т.в.о. начальника відділу освіти, науки, молоді та спорту Галина Карпова.
Для усіх присутніх концертну програму підготували артисти районного відділу культури.
Бажаємо усім учасникам позитивних емоцій та перемоги!