04.06.2018

Забезпечення дітей якісною освітою – на контролі районної влади

Під головуванням Сергія Ільченка у райдержадміністрації 4 червня 2018 року пройшла щотижнева апаратна нарада. У ході наради були розглянуті питання щодо криміногенної ситуації в районі, виконання плану заходів органом влади протягом минулого тижня та ряд інших важливих питань.

Детально було обговорено питання щодо проведення оздоровчої кампанії «Літо-2018», з якого доповіла т.в.о. начальника відділу освіти, науки, молоді та спорту Галина Карпова.

«Сьогодні нам вдалося охопити всі школи району пришкільними літніми таборами, в яких для пільгових категорій дітей забезпечено дворазове харчування. У минулому році таких таборів було лише 10 на весь район. Ми розуміємо, що влада має дбати не лише про навчання, а й про повноцінний відпочинок дітей», - наголосив Сергій Ільченко.

Також очільник району звернув увагу на проходження у загальноосвітніх закладах ЗНО серед 11-х класів. «Маємо сподівання, що цього року наші випускники покажуть дійсно гарні результати. Ми намагались по максимуму зробити так, щоб кожна дитина кожної громади мала доступ до інтерактивного навчання та змогу належно підготуватися до тестування та подальшого навчання у вишах. Вірю, що наші спільні зусилля не були даремними», - зазначив голова райдержадміністрації.

Крім того, керівник району акцентував увагу на питанні працевлаштування молодих спеціалістів та укомплектування штату педагогів у школах. Окремо торкнулися й питання щодо придбання житла для дітей-сиріт та створення Дитячих будинків сімейного типу.

У ході апаратної наради також обговорили роботу Приморської сільської ради, проведення обласного туру Всеукраїнської гри «Сокіл» («Джура»), відкриття якого відбудеться 9 червня.

По завершенню наради голова райдержадміністрації Сергій Ільченко надав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів.