15.03.2020

ЗАПОЧАТКУЄМО НОВІ ТРАДИЦІЇ: бережімо довкілля!

Білгород-Дністровський район по праву називають перлиною Одещини.  Тут прекрасно все: доброзичливі люди, безкрайнє море, неймовірна природа. Щоб зробити наш край ще гостиннішим і більш затишним, а також турбуючись про довкілля, Білгород-Дністровська районна державна адміністрація, яку очолює Ганна Яцишена, та Білгород-Дністровський прикордонний загін під керівництвом Олега Комісарука, першими приєднались до Всеукраїнського еко-проєкту «Озеленення України».

На території прикордонного загону 13 березня 2020 року пройшла спільна акція по висадці дерев.  Очільниця району Ганна Яцишена  особисто взяла участь у такому заході, до якого також долучились керівники місцевої поліції,  прокуратури,  ну і, звичайно, самі господарі території – начальник та службовці прикордонного загону.

Для проведення акції по озелененню, в організації якої брала участь і  Ганна  Яцишена, з боку Старокозацької та Маразліївської громад була  надана підтримка -   саджанці лип та берізок. Загалом в районі усіма сільськими радами та об'єднаними громадами, завдяки екологічному податку, що виплачується підприємствами району, закуплено  та буде  висаджено більше 13 тисяч молодих дерев та кущів.

«Дуже приємно, що люди відгукуються на такі ініціативи! Часто ми бачимо, коли до нових проєктів та програм, започаткованих на рівні держави,  на місцях ставляться досить формально.  Ми маємо зруйнувати такий підхід! Кожна ідея  - зібратися разом і зробити щось корисне та добре для людей, завжди буде підтримана мною на всі сто відсотків. Більше того, впевнена, що це буде однією з наших нових традицій.  Дуже позитивні були відгуки під час зустрічей весни від мешканців усіх сільських рад про заходи, коли всі разом збираються, незалежно від місця проживання,  статі, віку. Це об'єднує нас! Зараз до екологічної акції залучені й об'єднані громади – Маразліївська та Старокозацька, які допомогли у придбанні дерев! Цей еко-проєкт по озелененню нашої країни важливий, перш за все, для наших дітей,  для майбутніх поколінь,  яким ми повинні  залишити чисту планету,  наскільки це можливо.  Дуже вдячна усім, хто передав нам молоді деревця,  які ми сьогодні висадили у такій дружній атмосфері. На цьому, звичайно,  ми зупинятися не будемо,  та продовжимо такі акції по озелененню в нашому краї протягом всього року”, - зауважила Ганна Яцишена після проведення заходу.

Також районною адміністрацією в рамках Дня довкілля планується  сюрприз, про який всі дізнаються пізніше.

 

НАГАДАЄМО:

 Мета проекту – відновити екосистему України та світу загалом, розвинути екологічну свідомість усіх людей планети. Разом ми:
• Висадимо 1 000 000+ дерев. 
• Підтримаємо протягом року закладення парків та алей в Україні.
• Проведемо загальнодержавну інформаційно-просвітницьку кампанію серед населення.
• Організуємо освітні воркшопи в навчальних закладах різних рівнів та інші активації.
• Започаткуємо міжнародний флешмоб «Озеленення України. Озеленення планети!».

Тривалість проекту: протягом 2020 року (https://www.greeningua.org)