12.02.2021

Засідання комісії з питань ТЕБ та НС

У зв’язку із погіршенням погодних умов з 12.02.2021р. по 17.02.2021р. та загрози виникнення надзвичайної ситуації у Білгород-Дністровському районі 11 лютого було скликано позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де були присутні голова районної державної адміністрації Ганна  Яцишена, заступник голови Тетяна Домчинська, заступник голови районної ради Валерій Лобанов,  керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівник Білгород-Дністровського підрозділу філії «Овідіопольський ДЕД» Павло  Шерстюк, представники  міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області, Білгород-Дністровського відділу поліції, управління Держпродспоживслужби в Білгород-Дністровському районі, КНП «Білгород-Дністровська центральна районна лікарня», Білгород-Дністровського РЕМ.

 У ході наради голова районної державної адміністрації Ганна Яцишена  наголосила  на необхідності активної підготовки до роботи у несприятливих погодних умовах всіх причетних служб  задля забезпечення належної життєдіяльності району.

Під час обговорення комісією були розглянуті питання щодо взаємодії голів об’єднаних територіальних громад району в питанні забезпечення належного  функціонування систем електропостачання та визначення відповідальних осіб за взаємодію з Білгород-Дністровським РЕМ у разі знеструмлення населених пунктів громад. Також було запропоновано привести в готовність мобільні пункти обігріву для надання допомоги у випадку виникнення автомобільних заторів. Керівникам медичних закладів району рекомендовано тимчасово відтермінувати виписку хворих зі стаціонарів до закінчення погіршення погодних умов.

Керівнику відділу освіти райдержадміністрації надано доручення щодо перевірки працездатності регенераторів електроживлення у закладах освіти району.

Під час наради було рекомендовано Білгород-Дністровському МРВ ГУ ДСНС України в Одеській області організувати евакуацію людей в місцях довготривалого скупчення автомобілів на автошляхах сіл Монаши, Випасне, Молога та Шабо до найближчих пунктів обігріву.

Білгород-Дністровському прикордонному загону державної прикордонної служби України рекомендовано залучити мобільні групи до ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на автошляхах в районах пунктів пропуску та вжити заходів щодо обмеження руху великовантажних транспортних засобів через пункт пропуску «Старокозаче» до закінчення несприятливих погодних умов.

 Крім того, у разі виникнення надзвичайної ситуації забезпечено цілодобове чергування:

 (04849) 2-20-87, моб.  096-793-83-05   – оперативний штаб Білгород – Дністровський  районний сектор ГУ ДСНС в Одеській області.