12.07.2018

ЗАВЖДИ НА БОЦІ ГРОМАДЯН

До очільника району Сергія Ільченка 12 липня 2018 року звернулись мешканці села Олексіївка Маразліївської ОТГ. Активістів села турбували гострі питання, які виникли у громаді,  та вони звернулись по допомогу до районної влади.

Як зазначали жителі Олексіївки, протягом останнього часу людей хвилюють питання щодо закриття місцевого клубу,  належного функціонування  дошкільного закладу, тарифів на водопостачання, організації вивозу твердих побутових відходів, а також пільгового проїзду пасажирів. Крім того, у населеному пункті існує і ряд інших проблемних питань: потребує ремонту дах школи, необхідно вирішити і питання щодо медичного обслуговування жителів громади.

Сергій Ільченко зазначив, що в рамках реформи децентралізації  озвучені проблеми мають вирішуватися на місцях, у самих громадах, але районна адміністрація завжди стоятиме на боці людей і фахівцями органу влади буде вивчено усі порушені у зверненнях  питання, а за результатами їх розгляду заявникам будуть надані письмові відповіді.

 «Всі ті реформи, які реалізуються в країні, направлені на покращення життя людей, наближення влади та необхідних послуг до громадян, а не навпаки. Децентралізація влади дала ряд переваг та можливостей для місцевих громад, проте їх необхідно використовувати  максимально ефективно для задоволення усіх потреб – і підвищення рівня життя людей, і розвитку інфраструктури, і модернізації закладів соціальної сфери, і якісного медичного обслуговування. Лише так ми зможемо будувати спроможні громади та міцну, економічно розвинену державу. У свою чергу хочу запевнити, що усі підняті питання будуть вивчені і по кожному будуть надані відповіді», - наголосив  голова райдержадміністрації Сергій Ільченко.