02.11.2020

ЖИТТЯ ТРИВАЄ: Білгород-Дністровський район готується до змін

Минулого тижня, 30 жовтня, пройшла завершальна сесія Білгород-Дністровської районної ради. На даному пленарному засіданні підвели підсумки по виконанню програм за 9 місяців поточного року, а також підсумували і роботу депутатського корпусу VІІ скликання. Депутати зазначали, що за останні п’ять років, як ніколи раніше, головою райради Валерієм Лобановим було продемонстровано дійсно демократичний підхід та якісний рівень проведення сесій, оскільки депутати від різних партій, з різними позиціями мали можливість висловити свою точку зору на те чи інше питання.

Присутніх переповнювали емоції – з одного боку радісні, адже усі в очікуванні нових змін та подальшого розвитку нашого району, а з іншого боку – трохи сумні, оскільки завершується черговий етап у житті.

Зі свого боку, хоч і не так довго довелося працювати пліч-о-пліч з депутатським корпусом VІІ скликання, я щиро хочу подякувати кожному за підтримку, за небайдужість до проблем населення, а часом і за конструктивну критику, без якої неможливо прийняти справді правильні рішення. Було у нашій співпраці багато позитивних моментів, ми разом встигли вирішити не одне питання для наших мешканців, шукали і знаходили шляхи для розвитку Білгород-Дністровщини, як спроможного і багатого краю!

На завершення засідання вручили депутатам подяки голови райдержадміністрації, фото на згадку і, за традицією, подарували святковий концерт, підготовлений відділом культури. Це і для наших артистів був трохи сумний і сповнений ностальгії день, адже попереду, у зв’язку з реформою державної служби та децентралізації, відділ культури до нового року буде скорочено. І свій завершальний концерт вони показали нам з такою відданістю, з такими почуттями, що у кожного на очах були сльози.

Але життя іде, поступово все змінюється і ми уже очікуємо новий депутатський корпус VІІІ скликання. Сподіваюсь, що і з новопризначеними депутатами ми зможемо побудувати діалог та знайти взаємопорозуміння, щоб надалі продовжувати працювати на благо нашого мальовничого району, на благо кожного його мешканця, заради майбутнього наших дітей!

Голова Білгород-Дністровської районної державної адміністрації ГАННА ЯЦИШЕНА