14.12.2019

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ДО ДНЯ ЛІКВІДАТОРА АВАРІЇ НА ЧАЕС

 

Понад 33 роки тому, в уже далекому 1986 році, сталася трагедія світового масштабу – аварія на Чорнобильській АЕС. У день вшанування ліквідаторів наслідків  тієї страшної аварії 14 грудня кожен житель нашої країни вшановує пам’ять тих людей, які першими стали на захист людства, пішли в зону ураження, щоб врятувати нашу планету та її  майбутнє. Люди різних професій та спеціальностей робили все можливе, щоб ліквідувати аварію. Це були і пожежні, і конструктори, і будівельники, і інженери, навіть прості колгоспники і робітники, перед якими стояло надважке завдання – врятувати світ.

Завдячуючи кожному з них,  сьогодні ми живемо, працюємо, обіймаємо наших дітей. Скільки життів забрала страшна ядерна сила, скільки людей позбавила катастрофа  близьких та рідних, скільки ліквідаторів та мешканців Прип’яті втратили здоров’я. Трагедію на Чорнобильській АЕС не можна виміряти у цифрах, ніякі слова не передадуть всього жаху та масштабу наслідків, до яких призвела аварія на четвертому енергоблоці, і ніколи ми не зможемо повною мірою віддячити усім причетним до її ліквідації!

Шановні ліквідатори аварії на ЧАЕС,   у  цей день хочу звернутись  до  кожного,  хто  33 роки тому врятував  усіх нас і всі майбутні покоління:  міцного здоров'я вам  та  вашим  близьким,  благополуччя, сімейного  щастя  та  родинного  затишку,  Божого благословення і миру на нашій землі!  

Цього дня   ми також  схиляємо голови та молимося в пам’ять про всіх тих ліквідаторів,  яких  уже  немає  серед нас.  Вічна  їм пам'ять!

Кожен з них – Герой, а спогади  про  їх подвиг в наших серцях житимуть вічно. 

З  повагою 

Голова Білгород-Дністровської районної державної адміністрації СЕРГІЙ ІЛЬЧЕНКО