20.02.2021

Звернення голови Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Ганни Яцишеної до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні

З кожної сторінки історії України вбачається споконвічне прагнення українського народу до волі та незалежності рідної землі! Події, що відбувались на Майдані у 2013-2014 рр., змінили наш народ, об’єднали нас у прагненні бачити Україну єдиною, соборною і вільною європейською державою.

Приклад Героїв Небесної Сотні надихнув тисячі воїнів, які сьогодні захищають територіальну цілісність України, а 20 лютого 2014 року стало переломною датою у кривавому протистоянні. Але ця боротьба подарувала усім українцям надію на краще життя!

Впевнена, що лише спільними зусиллями ми змінимо Україну і досягнемо того майбутнього, про яке мріяли. І це буде найкращою даниною пам’яті героїв, які поклали своє життя на вівтар заради свободи, заради нашого майбутнього… 

Зичу всім нам мирного неба над головою, достатку та злагоди в кожній домівці і нехай ніколи не згасає віра в щасливу долю нашої країни.

Вічна пам'ять загиблим Героям!

Слава Українському народові!