23.11.2018

Звернення голови районної державної адміністрації Сергія Ільченка до Дня пам’яті жертв голодоморів і політичних репресій

В останню субботу листопада ми разом із українцями всього світу вшановуємо  пам'ять жертв голодоморів: геноциду Українського народу 1932-1933 років, голодоморів 1921- 1922, 1946-1947 років в Україні. Голодомор, що прокотився трьома потужними хвилями Україною, забрав тисячі й тисячі життів українців, став масштабною національною трагедією, яку підсилили переселення, тюрми, табори.

Сьогодні голодомор – не історична давнина, а глибока духовна рана, яка нестерпним болем пронизує пам’ять і його очевидців, і сучасне покоління. Це гірка і трагічна сторінка української історії. В наших серцях назавжди збережеться світла пам'ять про наших земляків, що постраждали у ті жахливі часи. Ми зі скорботою згадуємо їх, молимось за упокоєння їх душ. Але з вірою дивимось у завтрашній день.

Схилімо голови в глибокій жалобі і запалімо свічі пам’яті за тими, хто загинув голодною смерттю, став жертвою репресій тоталітарного режиму. Збережімо мир та суспільну злагоду в соборній незалежній Україні, за  яку боролися ми, українці, завжди!

З повагою

Голова районної державної адміністрації Сергій Ільченко