01.09.2018

«ДЖУРА-ПРИКОРДОННИК 2019»

Вже другий рік поспіль, завдячуючи спільним зусиллям Міністерства молоді та спорту України, Державної прикордонної служби України, Львівської обласної державної адміністрації, збираються юнаки та дівчата з усіх прикордонних районів України на військово-патріотичний вишкіл «Джура-Прикордонник».

Вишкіл «Джура-Прикордонник 2019» відбуватиметься в місці Ізмаїл Одеської області, в кінці червня на початку липня, у формі наметового таборування, неподалік навчального центру Держприкордонслужби, протягом 8-10 днів. 
Традиційно передуватиме Всеукраїнському вишколу «Джура-Прикордонник 2019» - всеукраїнський семінар-тренінг "Український Кордон 2019" в лютому-березні 2019 року, в м. Ізмаїл, з відпрацюванням програми майбутнього вишколу і виїзди на локації. На семінар-тренінг "Український Кордон 2019" буде запрошено по одному представнику від прикордонного району (ОТГ) які влітку супроводжуватимуть команди/рої на вишкіл. 
Контактна особа в Одеській ОДА Zoya Dmitruk, у відділі національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту Olya Konovalyuk