04.07.2018

Тренінг: Нові можливості для роботи бухгалтера з відкритими даними на порталі eData

12 липня о 10:00 у місті Білгород-Дністровський розпочнеться тренінг для бухгалтерів державних установ району про нові можливості для роботи бухгалтера з відкритими даними на порталі e-data.gov.ua. Захід проходитиме за адресою вул. Грецька, 24 (приміщення РДА).

 

Тренери з команди Є-data, Міністерства фінансів України та Державної установи «Відкриті публічні фінанси»  презентують оновлення на порталі eData, а також:

  • розкажуть про тенденції розвитку відкритих даних в Україні;
  • представлять стратегію розвитку проекту на 2018 рік;
  • покажуть як працюють оновлення та новий функціонал «службового кабінету» розпорядників та одержувачів коштів;
  • проаналізуємо юридично-фінансові питання.

 

Навчання для бухгалтерів реалізується спільно з Міністерством фінансів України та за підтримки проекту «Ефективне управління державними фінансами», що реалізується федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH,  за  дорученням  Урядів Німеччини та Великої Британії, за сприяння Одеської міської ради.

 

Нагадаємо, що Єдиний веб-портал використання публічних коштів створений за запит громадськості та відповідно до Закону України «Про відкритість використання публічних коштів». Відповідно до Закону України розпорядники та одержувачі бюджетних коштів, державні,  комунальні підприємства та цільові фонди мають зареєструватися на Єдиному веб-порталі використання публічних коштів та розпочати вносити дані  про використані кошти з ІІІ кварталу 2015 року.

Реєстрація на тренінги - https://goo.gl/forms/XMMJ22eLjQkEE9ZA2

Довідково:

Є-data – проектна команда, яка реалізує низку проектів з просування відкритих даних в Україні. Перший створений продукт – Єдиний веб-портал використання публічних коштів (e-data.gov.ua, spending.gov.ua) запрацював 15 вересня 2015 року. Є автором Концепції «Прозорий бюджет», яка була затверджена Кабінетом Міністрів України, та стратегії Open Budget (бюджет для громадськості). Є-data виступає експертом у сфері відкритих даних та публічних фінансів та  створює стратегії, розробляє сервіси, популяризує та сприяє доступності даних про використання публічних коштів.

ДУ "Відкриті Публічні Фінанси» - державна установа, адміністратор Єдиного веб-порталу використання публічних коштів та забезпечує IT-підримку та розвиток порталу e-data.gov.ua (spending.gov.ua) 

 

Прес-служба проекту Є-data

+380676722288

edataua@gmail.com

Facebook