01.09.2018

Запрошуємо стати учасниками Всеукраїнської гри "СІЧ -сила і честь"

Запрошуємо стати учасниками всеукраїнської "Теренової гри "СІЧ – сила і честь" імені братів Чучупак
20-23 вересня 2018 року вже втретє на Черкащині в урочищі Холодний Яр відбудеться всеукраїнська гра, спрямована на підвищення рівня знань про видатних особистостей українського державотворення "Теренова гра "СІЧ – сила і честь" імені братів Чучупак
УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА!
Суть змагань полягає в захисті свого прапора та отриманні прапора супротивника. Для цього всі учасники будуть поділені на 2 команди (сотні), кожна з яких матиме свій прапор, та боротиметься за нього впродовж 4 днів гри.
Особливістю гри є відтворення військового устрою команд, що аналогічний уст-рою гайдамаків часів Холодноярської республіки.
Даний захід приурочений пам’яті братів Чучупак, які в період національно-визвольних змагань (в 1918-1920 р.р.) були очільниками повстанського руху на території Холодного Яру.
До участі в теренівці запрошуються всі охочі віком від 16 до 28 років.
Зголоситись на гру можна до 9 вересня, заповнивши анкету за посиланням: https://goo.gl/forms/1dXVuRSsHCalw1Hk2
Організатором заходу є Міністерство молоді та спорту України, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації у співпраці з Центром національно-патріотичного виховання дітей та молоді м. Луцька та громадською організацією «Всеукраїнський молодіжний рух «Національний Альянс».
Окрім того, повідомляємо що учасникам заходу забезпечується компенсація вартості проїзду в обидві сторони за умови здачі проїзних документів, а також футболкою з емблемою заходу та логотипами організаторів.
Як це було в 2017-му: https://youtu.be/tn5-efAdrHw
Більше про захід дізнавайся тут: https://www.facebook.com/terenivka.sich/