27.11.2018

Запрошуємо взяти участь у Конкурсі

Сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «ТопАгроСервіс» та Програма розвитку ООН (Проект «Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей») запрошують постачальників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для постачання обладнання у межах Мікропроекту «Економічний розвиток СОК "ТопАгроСервіс" шляхом придбання сільськогосподарської обслуговуючої техніки».

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: вул. Пушкіна, 61, село Підгірне, Білгород-Дністровського району, Одеської області, Україна, 67741.

Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 11:00, 14.12.2018 р., після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються.

Зацікавлені постачальники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: 097 388 1445.