19.11.2014

Про передплату журналу «Фінансовий контроль»

         Білгород-Дністровська об’єднана державна фінансова інспекція  повідомляє, що з 27 вересня 2014 року розпочалася передплата на журнал «Фінансовий контроль» на 2015 рік через відділення «Укрпошта», яка триватиме до 25 грудня 2014 року.

При цьому, звертаємо Вашу увагу, що журнал «Фінансовий контроль» є відомчим виданням Державної фінансової інспекції України. На його шпальтах надаються фахові роз’яснення практично з усіх напрямів фінансово-господарської діяльності підприємств, установ та організацій. Матеріали, що публікуються в журналі, сприяють розвиткові професійних знань та практичних навичок працівників бухгалтерських та фінансових служб, допомагають правильному веденню бухгалтерського обліку та фінансової звітності, а також прийняттю законних та ефективних управлінських рішень, що в результаті дозволяє забезпечити ефективну діяльність об’єктів господарювання. Всі матеріали зорієнтовані на профілактику і недопущення порушень фінансової дисципліни підприємствами, установами та організаціями.

         За 15 років журнал «Фінансовий контроль» став надійним порадником і помічником для своїх читачів.

         У межах передплатної кампанії на 2015 рік редакція журналу оголошує конкурс активних передплатників.

         За умовами цього конкурсу потрібно:

  1. Передплатити журнал «Фінансовий контроль» на 2015 рік до 25 грудня 2014 року;
  2.  Надіслати до редакції копію платіжного чека на поштову або електронну адресу ( м. Київ, вул. Копилівська, 67, корп. 5, dficontrol@ukr.net, тел.: 468-21-68);

 

Переможці визначатимуться окремо серед двох груп передплатників:

І – працівників Державної фінансової інспекції України та її територіальних органів за кількістю передплачених примірників журналу:

- за перше місце – 3 ноутбуки;

- за друге місце – 2 ноутбуки;

- за третє місце – 1 ноутбук.

 

ІІ – широкого кола читачів:

Серед цієї групи передплатників буде розіграно 5 сучасних смартфонів.

До того ж, кожен передплатник отримає цінний заохочувальний приз.