10.07.2015

Результати роботи Білгород-Дністровської об’єднаної державної фінансової інспекції за І півріччя 2015 року

Протягом січня-червня 2015 року проведено ревізій фінансово-господарської діяльності на 8 об’єктах.

Ревізіями виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 6 підприємствах, установах та організаціях на загальну суму 1968,00 тис.  грн., в тому числі: недоотримання фінансових ресурсів – 68,89 тис. грн., нецільових витрат – 57,30 тис. грн., незаконних витрат – 1839,19 тис. грн. та недостач ресурсів – 2,69 тис. гривень.

В межах прав і наданих повноважень вжито відповідні заходи, в результаті яких протягом січня-червня 2015 року забезпечено відшкодування фінансових порушень, що призвели до втрат на загальну суму 753,00 тис. грн., в тому числі: незаконних на суму 617,96 тис. грн, нецільових витрат на суму 9,76 тис. грн та недостач ресурсів на суму 4,09 тис. грн., недоотримання фінансових ресурсів на суму 121,19 тис. гривень.

З метою належного реагування на факти порушень до правоохоронних органів передано 6 ревізійних матеріалів. За результатами розгляду матеріалів контрольних заходів розпочато 4 досудових розслідувань, в т. ч. за інформаціями про результати ревізій, проведених за власною ініціативою та зверненнями правоохоронних органів  - 1.

Протягом січня-червня 2015 року перед органами прокуратури, об'єктами контролю або його органом управління, іншими державними органами ініційовано подання 3 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів. 

Направлено 1 позовів до суду щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів.

За порушення фінансової дисципліни до адміністративної відповідальності за ст. 164-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення притягнуто 20-х посадових осіб на загальну суму 5,10 тис. грн., за ст. 164-12 КУпАП  - 3 особи на суму 3,23 тис. гривень.

Відповідно до вимог Бюджетного кодексу України до порушників фінансово-бюджетної дисципліни в 73 випадках застосовано фінансових санкцій у вигляді призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень.

Керівникам центральних і місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій направлено 27 інформацій та забезпечено прийняття ними 22 управлінських рішень, відповідно до яких 18 посадових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності, 8 - до матеріальної та 3 – звільнено із займаних посад.

 

Начальник

Білгород-Дністровської об’єднаної

державної фінансової інспекції                                                  С.І.Котелевський