15.04.2015

Результати роботи Білгород-Дністровської об’єднаної державної фінансової інспекції за січень - березень 2015 року

Протягом січня-березня 2015 року проведено ревізій фінансово-господарської діяльності на 2 об’єктах.

Ревізіями виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 2 підприємствах, установах та організаціях на загальну суму 1122,88 тис.  грн., в тому числі: недоотримання фінансових ресурсів – 7,42 тис. грн., незаконних витрат – 1115,46 тис. грн.

В межах прав і наданих повноважень вжито відповідні заходи, в результаті яких протягом січня - березня 2015 року забезпечено відшкодування фінансових порушень, що призвели до втрат на загальну суму 430,68 тис. грн., в тому числі: незаконних на суму 326,50 тис. грн, та недостач ресурсів на суму 1,47 тис. грн., недоотримання фінансових ресурсів на суму 102,71 тис. гривень.

З метою належного реагування на факти порушень до правоохоронних органів передано 2 ревізійних матеріалів. За результатами розгляду матеріалів контрольних заходів розпочато 3 досудових розслідувань, в т. ч. за інформаціями про результати ревізій, проведених за власною ініціативою та зверненнями правоохоронних органів  - 1.

Протягом січня-березня 2015 року перед органами прокуратури, об'єктами контролю або його органом управління, іншими державними органами ініційовано подання 2 позови щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів. 

Направлено 7 позовів до суду щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів.

За порушення фінансової дисципліни до адміністративної відповідальності за ст. 164-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення притягнуто 5-х посадових осіб на загальну суму 1,28 тис. грн..

Відповідно до вимог Бюджетного кодексу України до порушників фінансово-бюджетної дисципліни в 9 випадках застосовано фінансових санкцій у вигляді призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень.

Керівникам центральних і місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій направлено 3 інформацій та забезпечено прийняття ними 2 управлінських рішень.

 

 

Начальник

Білгород-Дністровської об’єднаної

державної фінансової інспекції                                                  С.І.Котелевський