19.11.2014

НАВЧАННЯ ДІТЕЙ ПРАВИЛАМ БЕЗПЕЧНОГО ЖИТТЯ – ВАЖЛИВА СПРАВА!

У період з 10 по 14 листопада районним відділом освіти і науки спільно з Білгород-Дністровським МРВ ДСНС проводився тиждень знань безпеки життєдіяльності, метою якого є зменшення травматизму та загибелі дітей. Так, згідно спільного наказу райвідділу освіти та Білгород-Дністровського МРВ ДСНС України, педагогічним складом навчальних закладів району на заняттях з учнями розглядались такі питання:

Небезпека вдома й на вулиці;

Основні правила поведінки:

            при експлуатації побутових газо та електроприладів;

            під час літнього відпочинку на воді, поблизу водоймищ;

під час зимового відпочинку поблизу водоймищ;

під час подорожі до лісу;

під час збирання грибів та лікарських рослин;

при виникненні пожежі в квартирі;

під час грози, сильного вітру, шквалів;

при виявлені розливу ртуті;

при виявленні маловідомих предметів;

під час новорічних та різдвяних свят.

Також було оновлено протипожежні куточки.

На відкритих уроках в найбільших школах району, співробітники ДСНС України довели учням вищезазначені теми, розповіли про роботу пожежних-рятувальників. Також учням була доведена інформація по вищим навчальним закладам України, в яких можна здобути професію рятівника. Працівники ДСНС акцентували увагу школярів на тому, наскільки важливим є дотримання елементарних правил безпеки життєдіяльності та до яких наслідків призводить нехтування ними.

Шановні батьки! Білгород-Дністровський МРВ ГУ ДСНС України в Одеській області наголошує на питання необхідності вироблення у дітей навичок дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процесу у побуті, під час трудової діяльності чи в соціальному середовищі!