ПРИЗОВ ДО АРМІЇ: СТРОКОВА ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА. Весняний призов - 2019

В усіх областях України Двічі на рік проводиться набір на строкову військову службу. У Білгород-Дністровському районі, відповідно до наказу військового комісара Білгород-Дністровського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки від 05.03.2019 року № 30 починається призов громадян України на строкову військову службу у квітні – червні 2019 року.

 

До лав Збройних Сил України  будуть призвані придатні за станом здоров’я до військової служби чоловіки, яким до дня відправки у військові частини виповнилось 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу. 


Громадяни України, які підлягають призову на строкову військову службу, мають прибути на призовну дільницю за адресою: м. Білгород-Дністровський, вул. Першотравнева, 55, в Білгород-Дністровський об’єднаний міський територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Ті громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, мають прибути до об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки з 01 квітня по 30 червня 2019 року, та мати при собі документи, які засвідчують особу.