Про призов громадян України на строкову військову службу у квітні – травні 2018 року

 

 

 

М І Н І С Т Е Р С Т В О   О Б О Р О Н И   У К Р А Ї Н И

 

ВИТЯГ з НАКАЗУ

 

Військового комісара Білгород-Дністровського

об’єднаного міського військового комісаріату

 

22.02.2018                           м. Білгород-Дністровський                           №19

 

Про призов громадян України

на строкову військову службу

у квітні – травні 2018 року

 

1. На підставі Закону України "Про військовий обов'язок i військову службу" та Указу Президента України від 15 лютого 2018 року № 33/2018 з 1 квітня по 31 травня 2018 року проводиться призов громадян України на строкову військову службу.

2. Явці на призовну дільницю м. Білгород-Дністровський, та району для проходження медичного огляду підлягають усі громадяни України 2000-1991 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років.

3. Відправці до військових частин підлягають громадяни, які народилися у 1997 році, яким в період чергового призову виповнилося 20 років, а також громадяни України, які народилися у 1998-1991 роках у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

3. Усі громадяни України, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Білгород-Дністровський, вул. Першотравнева, 55, в Білгород-Дністровський об’єднаний міський військовий комісаріат у зазначений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни України, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до Білгород-Дністровського об’єднаного міського військового комісаріату з 1 по 30 березня та з 1 по 15 квітня 2018 року, та мати при собі документи, які засвідчують особу.

4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу i тимчасово перебувають на території Білгород-Дністровського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного  проживання та з’явитися у військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

5. На підставі Закону України "Про військовий обов'язок i військову службу" керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування i форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття  їх на призовну дільницю.

6. Громадяни, які ухиляються від призову i не з'являються за повісткою до  військового  комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством.

 

Військовий комісар

Білгород-Дністровського об’єднаного міського військового комісаріату

підполковник                                                                              В.Г.Шевчук

 

Згідно з оригіналом:

Начальник відділення офіцерів запасу і кадрів

Білгород-Дністровського об’єднаного міського військового комісаріату

 

майор                                                                                     А.В.Захарченко