20.03.2019

Президент закликає українців не піддаватися на провокації та передвиборчі технології, які покликані розколоти нашу єдність

Президент закликає українців не піддаватися на провокації та передвиборчі технології, які покликані розколоти нашу єдність 

 

 

Президент Петро Порошенко під час спілкування з хмельничанами наголосив на важливості зберегти єдність напередодні виборів і пам’ятати, що Кремль ніколи не змириться з обраним Україною шляхом до членства в Євросоюзі і НАТО. «Зараз щодня на сході відбуваються обстріли і провокації. І майже щодня Україна ховає своїх героїв… Кремль відмовляється виконувати свої міжнародні зобов’язання… Путін продовжує гібридну війну проти України», - сказав Петро Порошенко.

Президент зауважив, що нагадує про все це напередодні 31 березня: «Бо нам треба відчути, яку справжню ставку Україна має на цих виборах. Може, ще не всі її бачать за прізвищами кандидатів. Але ставлячи позначку в бюлетені, кожен з нас буде давати відповідь на питання: чи зможемо зберегти незалежність від Росії; чи здатні ми протистояти спробам Кремля якщо не силою, то хитрістю втягнути Україну назад у імперію; чи не допустять українці реванш Путіна; чи відкинуть зручних для нього кандидатів на виборах Президента та Верховної Ради».

Глава держави вкотре застеріг, що російський президент має наметі розколоти єдність українців: «Путін хоче розколоти нашу єдність. Так, як він намагався це зробити всі ці п’ять років і як йому не вдалося це зробити. Бо, коли ми об’єднані, українці завжди перемагають. Тому Путін і приховує свої наміри».

За його словами, посланці Кремля не завжди являються в образі найманця-терориста чи пропагандиста «русского мира», а все частіше вони маскуються, вигукують патріотичні гасла і одягають камуфляж перед тим, як озвучити чергову «зраду», придуману в Кремлі.  

«Демонстративні провокації особливо почастішали в останні тижні. Бо стало зрозуміло, що патріотизм і здоровий глузд українців впевнено перемагають зараз парад політтехнологій. Тепер виборчу кампанію вони явно хочуть перевести в формат вуличних зіткнень. Ворог прагне, щоб пролилася українська  кров. Це вже не технологія. Це – спроба зірвати вибори. І це точно не український сценарій», - сказав Петро Порошенко. 

Президент підкреслив: «Наш український сценарій – це провести прозорий і справедливий виборчий процес, це забезпечити чесний підрахунок голосів. Тільки так ми зможемо продовжити курс, яким йшли п’ять років. Тільки так ми збудуємо велику Україну, країну вільних, щасливих і заможних людей».

«Найперший мій заклик до всіх українців і кожного громадянина зокрема: не піддавайтеся ні на провокації, ні на брехливі обіцянки небесного раю вже завтра. Не думайте, що Путін повірить тим з кандидатів, які вже зараз кажуть, що вони стануть на коліна і поповзуть вимолювати в нього пробачення зі сльозами на очах. Запам’ятайте: Москва сльозам не вірить», - сказав він та додав, що Кремль рахується тільки з силою, а силу українців він не здолає, поки не розділить нас.

«І ще одне прохання – не довіряйте телевізійним ток-шоу, бо часто вони перетворюються на ярмарки брехні і лицемірства. Не вірте тому бруду, який протягом двох найближчих тижнів заплановано вилити на мою команду та мене», - зазначив Петро Порошенко. 

«Хочу вам сказати – ми єдині і ми непереможні. І ніхто нас не роз’єднає і ніхто нас не переможе. У найтяжчі дні ми зберегли нашу віру в перемогу. Не вірю, що тепер бруд і фейкові новини змусять нас, велику Україну і великих українців відмовитись від нашого шляху», - резюмував Глава держави.