02.05.2018

План проведення масових заходів до Дня пам’яті й примирення та 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

№ п/п

Сільська рада

Назва заходу

Час

проведення

Місце

проведення

1

Адамівська сільрада 

 с. Адамівка

 

с. Благодатне

 

 

 

 

с. Авидівка

 

- мітинг-реквієм «Імена вкарбовані в граніті!»

 

-   зустріч-вогник з вдовами загиблих

-   дитячий концерт «Шана за подвиг , вдячність за мир»

 

-   спільно з Адамівкою

 

09.05.2018 р.

10.00 год.   

 

09.05.2018 р.

14.00 год.

16.00 год.

 

 

09.05.2018 р.

10.00 год.

 

біля пам’ятного знаку

 

біля пам’ятного знаку

клуб

 

 

біля пам’ятного знаку

2

Андріївська сільрада

с. Андріївка

 

 

с. Розкішне

 

- урочистий мітинг та концерт «Війна відгриміла та пам'ять жива»

 

- мітинг-реквієм «Згадаймо всіх поіменно»

- святковий концерт «Подвиг, память, життя»

 

09.05.2018 р.

10.00 год.

 

 

09.05.2018 р.

09.30 год.

10.30 год.

 

БК

 

 

 

біля пам’ятного знаку

клуб

3

Бритівська сільрада

с. Бритівка

 

 

 

 

с. Черкеси

 

 

 

 

 

с. Польове

 

 

- мітинг «Хай буде мир, хай більше не горить у пеклі війн твоє життя людино!»

- концерт

 

- мітинг «Ще довго пам’яттю болітиме війна»

 

 

 

 

- покладання квітів

 - концерт «Нам жити й пам’ятати»

 

09.05.2018 р.

09.00 год.

 

 

 

09.05.2018 р.

12.00 год.

 

 

 

 

08.05.2018 р.

10.00 год.

 

біля пам’ятного знаку

 

 

 

біля пам’ятного знаку

 

 

 

 

біля пам’ятного знаку

 

 

4

Володимирівська сільрада

с. Володимирівка

 

с. Дальнічени

 

 

с. Чистоводне

 

- урочистий мітинг «Вічна слава героям»

 

- урочистий мітинг «Свято миру, свободи, весни», покладання квітів

- мітинг, святковий концерт «Тих днів не змовкне слава»

 

09.05.2018 р.

10.00 год.

 

09.05.2018 р.

10.00 год.

 

09.05.2018 р.

10.00 год.

 

 

біля пам’ятного знаку

 

біля пам’ятного знаку

 

біля пам’ятного знаку

 

5

Карналіївська сільрада

с. Карналіївка

 

- урочистий мітинг «Ми йшли до тебе Перемого!»

 

09.05.2018 р.

09.00 год.

 

біля пам’ятного знаку

6

Козацька сільрада

с. Козацьке

- покладання квітів до пам’ятника загиблим односельцям «Свою ви кров за нас пролили»

- концерт «9 травня. Миру бути!»

08.05.2018 р.

10.00 год.

 

 

09.05.2018 р.

11.00 год.

біля пам’ятного знаку

 

 

 БК

7

Краснокосянська сільрада

с. Красна Коса

 

- урочистий мітинг «Ми пам’ятаємо»

 

09.05.2018 р.

09.00 год.

 

 

біля пам’ятного знаку

8

Крутоярівська сільрада

с. Крутоярівка

 

- мітинг «Ми пам’ятаємо, ми славимо»

 

09.05.2018 р.

10.00 год.

 

біля пам’ятного знаку

БК

9

Миколаївська сільрада

с. Миколаївка

 

- благодійна акція «Доброго ранку ветеран»

- урочистий мітинг, святковий концерт «То був найщасливіший день в житті»

 

06.05.2018 р.

10.00 год.

09.05.2018 р.

10.00 год.

 

 

 

селом

 

біля пам’ятного знаку

 

 

10

Мологівська сільрада

с. Молога

 

 

- мітинг-концерт «Сльозою пам’ять бринить»

 

 

09.05.2018 р.

10.00 год.

 

 

біля пам’ятного знаку

 

11

Монашівська сільрада

с. Монаші

 

- покладання квітів, тематична виставка

- святковий концерт «Знову юність, травень, 45-й»

 

08.05.2018 р.

11.00 год.

09.05.2018 р.

10.00 год.

 

біля пам’ятного знаку

БК

12

Новоцаричанська сільрада

с. Нова Царичанка

- мітинг «Пам’яті жертв Другої світової війни», святковий концерт «Летіла Перемога над світами, немов травневий довгожданий грім»

09.05.2018 р.

10.00 год.

 

 

біля пам’ятного знаку,

БК

 

13

Петрівська сільрада

с. Петрівка

 

- урочистий мітинг «Пам’ять жива», покладання квітів

 

 

09.05.2018 р.

09.00 год.

 

 

біля пам’ятного знаку

 

14

Підгірненська сільрада

с. Підгірне

 

- покладання квітів, хвилина мовчання

 

 

09.05.2018 р.

09.30 год.

 

біля пам’ятного знаку

15

Приморська сільрада

с. Приморське

 

 

с. Вільне

 

 

с. Попаздра

 

 

с. Косівка

 

- урочистий мітинг «Перемога, свята Перемога», покладання квітів та концерт

 

- спільно з с. Приморським

 

 

- спільно з с. Приморським

 

 

-  покладання квітів

 

 

09.05.2018 р.

10.00 год.

 

 

09.05.2018 р.

10.00 год.

 

09.05.2018 р.

10.00 год.

 

08.05.2018 р.

12.00 год.

 

 біля пам’ятного знаку, БК

 

 

біля пам’ятного знаку, БК

 

біля пам’ятного

знаку, БК

 

біля пам’ятного

знаку (кладовище)

16

Руськоіванівська сільрада

с. Руськоіванівка

 

- урочистий мітинг «Пам’ятаємо переможців»

- концерт

 

09.05.2018 р.

09.00 год.

10.30 год.

 

біля пам’ятного знаку

БК

17

Салганська сільрада

с. Привітне

 

с. Абрикосове

 

- святковий  концерт «Дякуємо за Перемогу»

 

- мітинг «Зірка пам’яті не згасає»

 

 

09.05.2018 р.

12.00 год.

 

09.05.2018 р.

10.00 год.

 

 

клуб

 

 

клуб

 

 

18

Семенівська сільрада

с. Семенівка

 

с. Гончарівка

 

- мітинг «Тільки пам'ять не сивіє»

 

- мітинг «Вічно поснули герої війни», покладання квітів

 

09.05.2018 р.

10.00 год.

 

08.05.2018 р.

10.00 год.

 

біля пам’ятного знаку

 

біля пам’ятного знаку

19

Софіївська сільрада

с. Софіївка

 

- святковий концерт «Перемога одна на всіх»

 

09.05.2018 р.

10.00 год.

 

 

клуб

20

Старокозацька сільрада

с. Старокозаче

 

- літературно-музична композиція «Дзвенить піснями перемога»

- мітинг пам’яті «Пам'ять про них збережуть обеліски», покладання квітів

- святковий концерт «Ту славну весну не забути повік» 

 

08.05.2018 р.

14.00 год. 

 

09.05.2018 р.

10.00 год.

 

12.00 год.

 

 

 

спільно з ЗОШ

 

 

біля Меморіалу Слави

 

БК

 

 

21

Староцаричанська сільрада

с. Стара Царичанка

 

- урочистий мітинг «Війна відгриміла та пам'ять жива»

- концерт

 

09.05.2018 р.

10.00 год. 

11.00 год.

 

біля пам’ятного знаку

БК

22

Шабівська сільрада

с. Шабо

 

 

 

 

с. Біленьке

 

- урочиста хода, мітинг

 

- святковий концерт

 

 

- мітинг-концерт «У серці пам’ять відгукнулась»

 

09.05.2018 р.

11.00 год.   

13.30 год.

 

 

07.05.2018 р.

10.00 год.

 

 

Меморіал Слави,

 

БК

 

 

біля пам’ятного знаку