11.10.2019

План проведення масових заходів «Встань козацька славо, засвіти знамена!» до Дня Захисника України

№ з/п

Сільська рада

Назва заходу

Час проведення

Місце

проведення

1

Адамівська сільрада 

с. Адамівка

 

с. Благодатне

 

 

 

 

 

с. Авидівка

 

-   свято українського козацтва: «Запорізькі козаки – наша слава навіки»

-   концертно – розважальна  програма для дітей: «Браві козаченьки»

-   святковий концерт: «Зі святом Покрови та Захисника України»

-   урок мужності: «Герої України»

-   дискотека для молоді

 

14.10.2019 р.

14.00 год.

 

 

14.10.2019 р.

13.00 год.

14.10.2019 р.

18.00 год.

 

14.10.2019 р.

16.00 год.

14.10.2019 р.

20.00 год.

 

БК

 

 

 

клуб

 

 

 

 

клуб

2

Володимирівська сільрада

с. Володимирівка

 

 

 

 

с. Дальнічени

 

 

с. Чистоводне

 

 

- тематичний вечір: «Мужність і відвага крізь покоління»

- конкурсно-розважальна програма для молоді: «Ми козаки»

- конкурсна програма: «Козацькому роду, нема переводу»

- день села: «Моє село, моя маленька Батьківщина»

- конкурсна програма для молоді: «Героїв країна – моя Україна»

 

 

13.10.2019 р.

18.00 год.

13.10.2019 р.

 21.00 год.

 

13.10.2019 р.

12.00 год.

 

13.10.2019 р.

12.00 год.

13.10.2019 р.

20.00 год.

 

 

клуб

 

 

 

 

клуб

 

 

клуб

3

Карналіївська сільрада

с. Карналіївка

 

- розважальна програма:

«Я козачка твоя»

 

14.10.2019 р.

17.00 год.

 

БК

4

Краснокосянська сільрада

с. Красна Коса

 

- конкурсна програма до Дня козацтва: «Козацькі змагання»

- тематичний вечір: «Сьогодні славить вся країна своїх синів»

 

14.10.2019 р.

12.00 год.

14.10.2019 р.

18.00 год.

 

БК

5

Миколаївська сільрада

с. Миколаївка

 

- виставка творів місцевих художників: «Чарівна палітра»

- козацькі розваги: «А по під горою козаки йдуть» до Дня козацтва та Дня захисника України

 

З 09 - 14.10.  

     2019 р.

14.10.2019 р.

15.00 год.

 

БК

6

Монашівська сільрада

с. Монаші

 

- пригодницька розвідка: «Лицарі українських степів»

 

14.10.2019 р.

15.00 год.

 

БК

7

Новоцаричанська сільрада

с. Нова Царичанка

 

- спортивне свято: «Козацькі забави»

- святковий концерт: «Свято мужності й відваги»

 

14.10.2019 р.

16.00 год

14.10.2019 р.

20.00 год.

 

БК

8

Підгірненська сільрада

с. Підгірне

 

- святковий концерт: «Козацькому роду нема переводу»

 

12.10.2019 р.

19.30 год.

 

 

9

Приморська сільрада

с. Приморське

 

 

с. Вільне

 

 

 

 

 

 

с. Косівка

 

 

 

 

 

с. Попаздра

 

- спортивне свято: «Козакам найперше слава! Козакам найперше честь!» до Дня козацтва

- концерт: «З Покровою односельці»

- спортивне свято: «Козакам найперше слава! Козакам найперше честь!» до Дня козацтва

Спільно з Приморським

- урок мужності: «Вітаємо вашу мужність»

- храм села

 

- святкова дискотека

 

- спортивно – розважальна програма: «Нумо козачата»

- вогник для ветеранів: «Свято Покрова»

 

14.10.2019 р.

12.00 год.

 

 

13.10.2019 р.

12.00 год.

14.10.2019 р.

12.00 год.

 

 

 

12.10.2019 р.

16.00 год.

14.10.2019 р.

12.00. год.

14.10.2019 р.

20.00 год.

14.10.2019 р.

15.00 год.

14.10.2019 р.

18.00 год.

 

спорткомплекс

 

 

 

клуб

 

 

 

 

 

 

клуб

10

Руськоіванівська сільрада

с. Руськоіванівка

 

 

 

- День села: «Серцю рідна сторона»

- виїзний концерт в БК села

Ст. Царичанка на Свято села

- спортивно – розважальна програма: «Сильні і сміливі»

 - святкова дискотека

 

12.10.2019 р.

12.00 год.

13.10.2019 р.

11.00 год.

14.10.2019 р.

12.00 год.

14.10.2019 р.

20.00 год.

 

БК

 

 

11

Семенівська сільрада

с. Гончарівка

 

- спортивно – розважальна програма для дітей: «Завзяті старти»

- святковий концерт «З Днем Захисника України»

 

 

14.10.2019 р.

14.00 год.

14.10.2019 р.

18.00 год

 

стадіон

 

Клуб

 

 

12

Староцаричанська сільрада

с. Стара Царичанка

 

-   свято села «Живу тобою, моя рідна сторона»

-   конкурсно – розважальна програма: «Козацькі розваги»

-   дискотека для молоді

 

13.10.2019 р.

11.00 год.

14.10.2019 р.

14.00 год.

14.10.2019 р.

20.00 год.

 

БК