04.10.2019

ПЛАН ЗАХОДІВ з 07 по 13 жовтня 2019 року

ЗАХІД

ЧАС ПРОВЕДЕННЯ

ВІДПОВІДАЛЬНІ

7 жовтня, понеділок

Апаратна нарада райдержадміністрації

08:00-09:00

Відділ діловодства та контролю апарату (Хоменко Н.)

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації Сергієм Ільченком

09:00-12:00

Відділ діловодства та контролю апарату (Хоменко Н.)

Особистий прийом громадян начальником відділу містобудування та архітектури

10:00-13:00

 

Відділ містобудування та архітектури (Абусерідзе С.)

Проведення прямої телефонної лінії з питань перевірки громадян своїх персональних даних у Державному реєстрі виборців

10:00-13:00

 

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату (Розуменко О.)

Особистий прийом громадян начальником архівного відділу

Протягом дня

Архівний відділ (Форостяний В.)

8 жовтня, вівторок

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації Наталею Гречановською

09:00-12:00

Відділ діловодства та контролю апарату (Хоменко Н.)

Особистий прийом громадян начальником служби у справах дітей

09:00-12:00

Служба у справах дітей  (Іванова І.)

Засідання групи взаємопідтримки прийомних сімей та ДБСТ

09:00-11:00

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Домчинська Т.)

Особистий прийом громадян начальником відділу взаємодії з громадськістю

09:00-12:00

Відділ взаємодії з громадськістю (Бошняк К.)

Особистий прийом громадян начальником відділу житлово-комунального господарства та інфраструктури

08:00-17:00

Відділ житлово-комунального господарства та інфраструктури (Добрєва Г.)

Надання методичної допомоги структурним підрозділам райдержадміністрації з питань проведення громадської експертизи

Протягом дня

Відділ взаємодії з громадськістю (Бошняк К.)

9 жовтня, середа

Особистий прийом громадян  заступником голови райдержадміністрації Альоною Шихалієвою

09:00-12:00

Відділ діловодства та контролю апарату (Хоменко Н.)

Особистий прийом громадян начальником відділу культури

09:00-13:00

Відділ культури (Смогла І.)

Особистий прийом громадян начальником відділу містобудування та архітектури

09:00-13:00

Відділ містобудування та архітектури (Абусерідзе С.)

Надання методичної допомоги структурним підрозділам райдержадміністрації з питань планування та організації консультацій з громадськістю

Протягом дня

Відділ взаємодії з громадськістю (Бошняк К.)

10 жовтня, четвер

Особистий прийом громадян начальником відділу взаємодії з громадськістю

14:00-17:00

Відділ взаємодії з громадськістю (Бошняк К.)

Особистий прийом громадян начальником юридичного відділу апарату

09:00-16:00

Юридичний відділ апарату (Гриценко І.)

Особистий прийом громадян начальником архівного відділу

Протягом дня

Архівний відділ (Форостяний В.)

11 жовтня, п’ятниця

Районні урочистості до Дня захисника України «Вітаємо вашу мужність, вітаємо вашу славу!»

08:30

Площа біля адмінбудівлі, вул. Грецька, 24

Відділ культури (Смогла І.)

Святковий концерт за участю творчих колективів відділу культури РДА до Дня захисника України

15:00

ЦКіД ім. Т. Г. Шевченка

Відділ культури Смогла І., Вільдерман М.)

 

ПЛАН

роботи в закладах культури району  з  07 жовтня  по  13 жовтня  2019 року

Зміст заходу

Дата та місце

проведення

Відповідальна особа

1

- година - обговорення

«Його душа у слово перейшла» (110 річчя з дня народження Б.-І. Антонича)

08 жовтня,14.00, бібліотека с.Підгірне

Лупашко І.В.

2

- арт-галерея

 «Чарівна палітра часів і народів»

9 жовтня, 10.00, бібліотека

та БК с.Миколаївка

Іванова Л.О.

3

- козацька  естафета

 «Степ та воля – козацька доля»

11 жовтня,14.00, бібліотека

 с.Карналіївка

Гриценко Л.О.

4

- козацька вечірка

 «Ми щит і меч твій Україно!»

11 жовтня,14.00,

бібліотека с.РуськаІванівка

Прозорова О.Л.

5

- історична година

«Оживає дух козацький»

11 жовтня,14.00, бібліотека

с. Чистоводне

Цуркан І.М.

6

- історична вікторина

«Пам’ять про славних козаків житиме вічно»

11 жовтня,13.00, бібілотека

с. Старо Царичанка

Кузминська Г.А.

7

- історична вікторина

«І оживе добра слава козацька»

11 жовтня,11.00, бібілотека

с. Нова Царичанка

Фурніка Н.А.

8

- історичні читання

  «Слава козацькому роду»

12 жовтня, 14.00,бібліотека с.Володимирівка

Ладан Л.П.

9

- історичні читання - огляд

  «Легендарні лицарі України»

12 жовтня, 14.00, бібліотека с.Вільне

Бакуменко Т.Г.

10

- урок патріотичного виховання

  «За Україну, за її волю, за честь, за славу, за народ»

12 жовтня, 14.00, бібліотека

с.Семенівка

Пітченко Л.М.

11

- Участь творчих колективів відділу культури БД РДА у відзначенні Свята села Русько Іванівки

12 жовтня,  12.00,

 Руськоіванівський БК

 

Директор МЦ Вільдерман М.

12

Участь народного духового оркестру у Святі подяки трударям

з 05 – 06 жовтня, 11.00,

місто Чорноморськ

Керівник народного духового оркестру Литвин П.