18.10.2018

ПЛАН ЗАХОДІВ з 22 по 28 жовтня 2018 року

Зміст заходу

Дата та місце проведення

Відповідальна особа

  1.  

Апаратна нарада райдержадміністрації

22.10.2018

08:00

Голова районної державної адміністрації С.П.Ільченко;

Відділ діловодства та контролю апарату (Хоменко Н.А.)

  1. 2.       

Особистий прийом громадян

22.10.2018

09:00-12:00

Мала зала РДА

Голова районної державної адміністрації С.П.Ільченко;

Відділ діловодства та контролю апарату (Хоменко Н.А.)

  1. 3.       

Проведення прямої телефонної лінії з питань перевірки громадян своїх персональних даних у Державному реєстрі виборців

22.10.2018

10:00-13:00

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату (Розуменко О.В.)

  1. 4.       

Проведення особистого прийому громадян начальником архівного відділу

22.10.2018

Архівний відділ (Форостяний В.П.)

  1. 5.       

Особистий прийом громадян начальником відділу містобудування та архітектури

22.10.2018

10:00-13:00;

24.10.2018

09:00-13:00

Відділ містобудування та архітектури (Абусерідзе С.Є.)

  1. 6.       

Особистий прийом громадян

23.10.2018

09:00-12:00

Перший заступник голови райдержадміністрації Н.А.Гречановська;

Відділ діловодства та контролю апарату (Хоменко Н.А.)

  1. 7.       

Особистий прийом громадян начальником служби у справах дітей

23.10.2018

Служба у справах дітей (Іванова І.В.)

  1. 8.       

Особистий прийом громадян начальником відділу взаємодії з громадськістю

23.10.2018

09:00-12:00

25.10.2018

14:00-17:00

Відділ взаємодії з громадськістю (Бошняк К.А.)

  1. 9.       

Особистий прийом громадян начальником відділу житлово-комунального господарства та інфраструктури

23.10.2018

Відділ житлово-комунального господарства та інфраструктури (Добрєва Г.В.)

10.   

Особистий прийом громадян начальником відділу економічного розвитку і торгівлі

23.10.2018

Відділ економічного розвитку і торгівлі (Лупаленко Т.В.)

11.   

Особистий прийом громадян 

24.10.2018

09:00-12:00

Заступник голови райдержадміністрації А.І.Шихалієва;

Відділ діловодства та контролю апарату (Хоменко Н.А.)

12.   

Особистий прийом громадян начальником відділу культури

24.10.2018; 26.10.2018

09:00-13:00

Відділ культури (Смогла І.І.)

13.   

Особистий прийом громадян начальником відділу з питань управління персоналом апарату

24.10.2018

Відділ з питань управління персоналом апарату (Головко Ю.К.)

14.   

Особистий прийом громадян начальником юридичного відділу апарату

24.10.2018

09:00-16:00

Юридичний відділ апарату (Антілова А.Є.)

15.   

Покладання квітів до Меморіалу Слави до 74-ї річниці визволення України від нацистських окупантів

26.10.2018

8:30

Відділ культури (Смогла І.І.)

 

1

 

 

 

 

План

 проведення масових заходів

до 74-ї річниці визволення України

від нацистських окупантів

в населених пунктах Білгород-Дністровського району

№ п/п

Сільська рада

Назва заходу

     Час проведення

 Місце

1

Адамівська сільрада 

с. Адамівка

 

 

с. Авидівка

 

с. Благодатне

 

 

- мітинг-пам’ять «На всі часи, на всі віки у спогадах живі», покладання квітів

 

- спільно з БК с. Адамівка

 

- вечір-пам’яті «Ми пам’ятаємо, ми не забудемо!»

 

26.10.2018 р.

11.00 год.

 

 

 

 

28.10.2018 р.

17.00 год.

 

 

біля пам’ятника

 

 

 

 

клуб

2

Володимирівська сільрада 

с. Володимирівка

 

с. Чистоводне

 

 

с. Дальнічени

 

- свято села «Серед степів село моє чудове»

 

- мітинг «Згадаємо ті роки», покладання квітів

 

- мітинг «Їх подвиг і славу навік збережемо», покладання квітів

 

27.10.2018 р.

14.00 год.

 

28.10.2018 р.

10.00 год.

 

28.10.2018 р.

10.00 год.

 

клуб

 

 

біля пам’ятника

 

біля пам’ятника

 

3

Карналіївська сільрада

с. Карналіївка

 

- мітинг «Слава волі України повік не загине», покладання квітів

 

27.10.2018 р.

14.00 год.

 

біля пам’ятника

4

Краснокосянська сільрада

с. Красна Коса

 

- мітинг «Пам'ять серця», покладання квітів

 

28.10.2018 р.

10.00 год.

 

біля пам’ятника

5

Миколаївська сільрада

с. Миколаївка

- урочисте покладання квітів до пам’ятника загибли землякам

- літературно музична композиція «Полум’яні роки»

28.10.2018 р.

10.00 год.

10.30 год.

біля пам’ятника

6

Монашівська сільрада

с. Монаші

 

- патріотична година «Навіки запам’ятаємо цей день», покладання квітів

 

26.10.2018 р.

14.00 год.

 

БК, пам’ятник

7

Новоцаричанська сільрада

с. Нова Царичанка

 

- покладання квітів до пам’ятника воїнів-односельців

 

28.10.2018 р.

10.00 год.

 

 

біля пам’ятника

 

8

Підгірненська сільрада

с. Підгірне

 

 

- покладання квітів до пам’ятника воїнів односельців

 

26.10.2018 р. 10.00 год.

 

біля пам'ятника

9

Приморська сільрада

с. Приморське

 

с. Вільне

 

 

с. Косівка

 

 

- мітинг-пам’ять «Шана за подвиг, вдячність за мир», покладання квітів

- мітинг-пам'ять «Згадаємо наших визволителів, вшануймо їх пам'ять», покладання квітів

- спільно з клубом с. Вільне

 

26.10.2018 р.

11.00 год.

 

26.10.2018 р.

14.00 год.

 

 

 

біля пам’ятника

 

пам’ятник

с. Приморське

 

10

Руськоіванівська сільрада

с. Руськоіванівка

 

- мітинг «Хвилина мовчання пекуча й терпка», покладання квітів

 

28.10.2018р.

10.00 год.

 

біля пам’ятника

11

Семенівська сільрада

с. Гончарівка

 

- мітинг «Уклонімось низько до землі тим, хто в серці вічно буде жити», покладання квітів

 

28.10.2018 р. 11.00 год.

 

 

біля пам’ятника

 

12

Староцаричанська сільрада

с. Стара Царичанка

 

- мітинг «Шануймо живих, пам’ятаймо загиблих», покладання квітів

 

26.10.2018 р.

11.00 год.

 

біля пам’ятника