10.11.2014

До Дня партизанської слави

______________ № ____________                                         Завсектору з питань взаємодії

                                                                                                   з правоохоронними органами,

                                                                                                   оборонної та мобілізаційної

                                                                                                   роботи райдержадміністрації

                                                                                                   Ткаченко П.М.

 

На виконання розпорядження Одеської обласної державної адміністрації від 10.09.2014 року № 755/А-2014 щодо відзначення Дня партизанської слави надаємо інформацію.

22 вересня 2014 року в Краснокосянській сільській бібліотеці, бібліотекарем Меленець Т.Т. презентовано книжкову виставку – перегляд,біля якої відбувся бібліографічний огляд літератури: "Серед братських могил у краю степовім..." (До дня партизанської слави).

Читачі знайомились з творами : Кеніна М.І. "Серце кликало до бою", в  цьому творі автор розповідає про різні роки Великої Вітчизняної війни, про партизанські будні, про нелегку долю розвідників; Стехова С.Т. "Загін особливого призначення",  твір про бойові будні партизанського загону "Переможці", про дії легендарного розвідника М.І.Кузнецова, про інтернаціональну  дружбу і взаємовиручку представників багатьох народів, які мужньо боролися проти німецько-фашистських загарбників на тимчасово окупованій радянській землі.

Мета проведеного заходу: виховувати у дітей повагу до історичного минулого, патріотизм, вчитися брати приклад із людей, які захищали Батьківщину, а також виховувати мужність, сміливість. 

Даний захід було висвітлено на офіційному веб-сайті райдержадміністрації у розділі «Культура» 29.09.2014 року.

 

В.о. начальника відділу комунікацій

з громадськістю                                                                                                         К.А.Бошняк