26.06.2014

Про роботу спостережної комісії за II півріччя 2013 року

Розпорядженням голови районної державної адміністрації від 29.04.2013 року № 153/А-2013 затверджено склад спостережної комісії, до якого увійшли керівники міжрайонного управління юстиції, управління соціального захисту населення, служби у справах дітей, відділу освіти, молоді та спорту, юридичного відділу апарату райдержадміністрації, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, міськрайонного центру зайнятості, районного притулку для дітей, заступник головного лікаря центральної районної лікарні, голова громадської ради при Білгород-Дністровській райдержадміністрації, керуючий справами районної ради та інші. Головою спостережної комісії, згідно розпорядженням голови районної державної адміністрації назначено керівника апарату районної державної адміністрації.
Відповідно вимог п.2 т.2, п.2 ст.25 Кримінально- виконавчого кодексу України, Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про соціальну адаптацію осіб, які відбували покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк», постанови КМУ від 10.11.2010 року № 1042 «Про внесення змін до Положення про спостережні комісії» робота спостережної комісії райдержадміністрації проводиться згідно затвердженого плану роботи.
На даний час на обліку в спостережній комісії перебувають 5 осіб, з яких 4 чоловіків та 1 жінка. Неповнолітніх осіб немає. 
Новим в роботі спостережної комісії стало відпрацювання питання контролю відбування громадянами адміністративного стягнення за рішенням суду у вигляді громадських робіт та недопущення корупційних проявів з боку службових посадових осіб та власників підприємств, на яких відбуваються громадські роботи. Проводиться робота з сільськими радами щодо відпрацювання переліку об’єктів, на яких будуть виконуватись адміністративні стягнення. Членами комісії проводиться контроль виконання адміністративних стягнень громадянами району, заслуховуються сільські голови щодо виконаної роботи цими громадянами. За 2013 рік було заслухано питання виконання адмінстягнень 7 сільських голів. Виявлено одне порушення чинного законодавства – невідповідність виконання стягнення громадянами згідно затвердженого переліку об’єктів відбування адміністративного стягнення. З сільськими головами, де зареєстровано порушення чинного законодавства з даного питання, проведені відповідні бесіди.

 

П.М. Ткаченко, 
начальник сектору з питань взаємодії 
з правоохоронними органами, 
оборонної і мобілізаційної 
роботи райдержадміністрації