26.06.2014

Засідання спостережної комісії

20 червня 2014 року керівник апарату райдержадміністрації Вікторія Каштель, зав. сектором з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату районної державної адміністрації Павло Ткаченко провели засідання спостережної комісії. 
В засіданні також взяли участь начальник міськрайонного управління юстиції Володимир Черватюк, начальник районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Лариса Лук’янчук, голова громадської ради при райдержадміністрації Аделаїда Кожухаренко та ін. 
Розглянуто питання щодо стану виконання заходів державної підтримки та допомоги звільненим особам, сприяння цим особам у працевлаштуванні, професійній орієнтації, створення належних житлово-побутових умов, запобігання впливу на них криміногенних факторів у 2014 році на території району, за обліком у міськрайвідділу ГУ МВС України в Одеській області. 
За інформацією Лариси Лук’янчук фахівцями районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено заходи з державної підтримки та надання допомоги умово- достроково звільненим особам у працевлаштуванні. 
Також членами спостережної комісії було затверджено план роботи спостережної комісії на ІІ півріччя 2014 року.