20.08.2015

До уваги зацікавлених!

Згідно розпорядження голови від 27.07.2015 року «Про підготовку об’єктів   житлово-комунального, паливно-енергетичного господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років» проводиться робота по підготовці об’єктів житлово-комунального, паливно-енергетичного господарства та соціальної сфери району до роботи в зимових умовах 2015-2016 років.

В ході підготовки проведено дві наради на яких піднімались питання аналізу та порівняння якості наданих послуг між теплопостачальниками, що вже надають свої послуги на території району.

Білгород-Дністровська районна державна адміністрація зацікавлена у роботі на відповідних соціальних об’єктах найбільш вигідного підприємства-теплопостачальника, зважаючи на переведення закладів освіти, медицини та культури на альтернативне опалення. Питання оренди приміщень котелень було винесено на розгляд депутатів на пленарному засіданні чергової сесії Білгород-Дністровської районної ради, після чого районна рада 30.07.2015 року оприлюднила оголошення (опубліковано в газеті «Советское Приднестровье» від 30 липня 2015 року № 59) про надання наступних об’єктів:

-         1. котельня Миколаївської ЗОШ, с. Миколаївка, вул. Леніна, 43а;

-         2. котельня Шабівської ЗОШ № 1, вул. Шанцера Марата, 1;

-         3. котельня Олексіївської ЗОШ, с. Олексіївка, вул. Красноармійська, 8;

-         4. котельня Андріївської ЗОШ, с. Андріївка, вул. Леніна, 76.

 

Умови оренди:

Орендар: сплачує послуги, пов’язані з підготовкою незалежної оцінки об’єктів; забезпечує дотримання вимог екологічної безпеки, охорони навколишнього природного середовища; використовую об’єкти за призначенням – котельня.

Обладнання та ремонт об’єкту виконується за рахунок орендаря.  Орендна плата буде визначена відповідно до чинного законодавства України.

Заяви про намір взяти в оренду вищезазначені об’єкти приймаються впродовж 30 календарних днів з дати публікації оголошення в ЗМІ. Ознайомитись з об’єктами можливо в робочі дні за місцем розташування.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (04849) 3-83-75, м. Білгород-Дністровський, вул. Леона Попова 24, кабінет № 36-А у Білгород-Дністровській районній раді та (04849) 2-86-78, м. Білгород-Дністровський, вул. Леона Попова 24, кабінет № 20 у Білгород-Дністровської районної державної адміністрації.

Прийом заяв у робочі дні з 8.00 до 17.00 у Білгород-Дністровській районній раді, за адресою: м. білгород-Дністровський, вул. Леона Попова, 24.