06.03.2017

До уваги мешканців сіл Білгород-Дністровського району!

Рішенням Білгород-Дністровської Районної ради від 23.12.2016 року №239-VII затверджено Програму підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» в Білгород-Дністровському районі на 2017-2020 роки.

 Одним із завдань Програми є розширення на території району інвестування в будівництво та придбання житла на селі, здешевлення його вартості, створення забудовникам сприятливих умов для спорудження житлових будинків з надвірними підсобними приміщеннями.

Сума кредиту визначається Фондом з урахуванням платоспроможності позичальника та не може перевищувати:

  •  на спорудження нового житлового будинку:                          

сто тисяч гривень - з державного бюджету;

- двісті тисяч гривень з місцевих бюджетів (у разі наявності розпорядження голови обласної державної адміністрації або рішення обласної ради);

  •  сто тисяч гривень у разі добудови, придбання та реконструкції індивідуального житлового будинку, придбання готового або незавершеного будівництвом житла, придбання обладнання, сільськогосподарської   техніки, у тому числі:

-          п’ятдесят тисяч гривень  - з державного бюджету;

-          п’ятдесят тисяч гривень -  з місцевих бюджетів (у разі виникнення такої необхідності).

  •   двадцять п’ять тисяч гривень з місцевого бюджету у разі придбання молодняку великої рогатої худоби, свиней, придбання обладнання, сільськогосподарської техніки;
  • двадцять п’ять тисяч гривень у разі будівництва інженерних мереж та підключення їх до існуючих комунікацій, будівництва та добудови тваринницьких приміщень (з різних джерел  фінансування).

Сума кредиту може змінюватися відповідно до змін вартості будівництва, що виникли за період будівництва, у зв’язку з чим виконуються додаткові розрахунки та вносяться зміни до кредитного договору шляхом укладення додаткових угод.

2.4. Кредит позичальнику надається на термін:

- до 20 років на будівництво, добудову, придбання та реконструкцію житлового будинку, придбання обладнання, сільськогосподарської техніки, а молодим сім’ям (подружжям,  вік яких не перевищує 35 років) або неповним сім’ям (матері або батькові віком до 35 років) – до 30 років;

до 10 років на будівництво тваринницьких приміщень, інженерних мереж та придбання молодняку великої рогатої худоби, свиней.

2.5. За користування кредитом встановлюється плата у розмірі трьох відсотків річних.

Позичальник, який на дату укладення кредитної угоди має трьох і більше неповнолітніх дітей, звільняється від сплати відсотків за користування кредитом.