30.05.2018

У райдержадміністрації 30 травня 2018 року відбулося засідання Президії громадської ради

У засіданні Президії громадської ради при райдержадміністрації, що пройшло 30 травня 2018 року, взяли участь завідувач сектору взаємодії з громадськістю Ірина Лазуткіна та головний спеціаліст сектору Катерина Бошняк. Під час засідання голова громадської ради Олександр Яровий повідомив, що до громадської ради надійшов лист від органу влади.

«До нас надійшов лист, у якому повідомляється, що відповідно до рішення Одеської обласної ради від 14 березня 2018 року № 659-VII, затверджено Регіональну цільову програму сприяння розвитку громадянського суспільства в Одеській області на 2018-2020 роки. Районна адміністрація звертається щодо надання кандидатів до експертної робочої групи з питань розробки Районної цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства у Білгород-Дністровському районі на 2018-2020 роки», - зазначив О.Яровий.

Після обговорення було прийнято рішення запропонувати до складу зазначеної групи від громадської ради Тетяну Браткевич, Аделаїду Кожухаренко та Олександра Якубського.

Також під час засідання було визначено дату наступного засідання громадської ради – 8 червня 2018 року та обговорено проект порядку денного.