25.09.2017

Засідання громадської ради від 22.09.2017 року

У райдержадміністрації 22 вересня 2017 року відбулась робоча зустріч представників громадської ради. Голова громадської ради Олександр Яровий поінформував всіх про порядок денний засідання.

По першому питанню щодо розгляду проекту Плану заходів з реалізації у 2017 році в Білгород-Дністровському районі Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки виступила  головний спеціаліст сектору взаємодії з громадськістю Катерина Бошняк.

Голова комітету з питань економіки, підприємництва, житлово-комунального господарства та транспорту прозвітував про пророблену роботу протягом ІІІ кварталу.  Як зазначив доповідач, в основі роботи комітету протягом травня була діяльність у напрямку дотримання перевізниками чинного законодавства, зокрема у частині тарифів на перевезення для громадян. Директором ТОВ «Мікроавтобус» тарифи не підвищувались, проте інші автотранспортні підприємства збільшили ціни на проїзд.

У червні за сприяння комітету був встановлений ваговий комплекс на пункті КПП Затока.

Також зазначалося, що завдяки голові громадської ради Олександру Яровому протягом літа проведено дві благодійні акції – екскурсії для дітей учасників АТО, зокрема екскурсія до Аккерманської фортеці.