СПИСОК ІГС, ЩО ДОПУЩЕНІ ДО УЧАСТІ В УСТАНОВЧИХ ЗБОРАХ 30.08.2019 РОКУ

Кандидат

Назва ГО

Документи

  1.  

Антова Н.Д.

ГО «Рибалки Дністра та Дністровського лиману»

ЗАВАНТАЖИТИ

  1.  

Бершадський С.М.

ГО «Центр польської культури «Аккерман»

ЗАВАНТАЖИТИ

  1.  

Бодарєв С.П.

Білгород-Дністровське молдавське культурно-освітнє товариство «Ізворул»

ЗАВАНТАЖИТИ

  1.  

Браткевич Т.Л.

Білгород-Дністровська районна громадська жіноча організація «Червона калина»

ЗАВАНТАЖИТИ

  1.  

Воробйов В.М.

Білгород-Дністровський Окружний козацький полк імені Пилипа Орлика

ЗАВАНТАЖИТИ

  1.  

Голобородько О.І.

ГО «Об’єднана громада Аккерману»

ЗАВАНТАЖИТИ

  1.  

Григоренко О.П.

Білгород-Дністровська районна організація ветеранів України

ЗАВАНТАЖИТИ

  1.  

Домчинська Т.І.

Всеукраїнська Академія Культурної Спадщини Українського Козацтва Білгород-Дністровське Окружне Козацьке Товариство АКСУК

ЗАВАНТАЖИТИ

  1.  

Зеленяк С.П.

ГО учасників АТО «Захист»

ЗАВАНТАЖИТИ

10.   

Зорило І.С.

Білгород-Дністровська громадська організація Національно-просвітницьке товариство «Мрія»

ЗАВАНТАЖИТИ

11.   

Ковпак О.Б.

Благодійна організація «Благодійний фонд «Відродження та розвитку міста Білгород-Дністровський»

ЗАВАНТАЖИТИ

12.   

Кожухаренко А.Т.

Клуб жінок-аграріїв «Хуторяночка»

ЗАВАНТАЖИТИ

13.   

Колесніченко А.А.

ГО «Громадське товариство мисливців та рибалок «Приморське»

ЗАВАНТАЖИТИ

14.   

Кротов А.Л.

Білгород-Дністровська районна спілка ветеранів війни в Афганістані і військових конфліктів в інших зарубіжних країнах «Єдинство»

ЗАВАНТАЖИТИ

15.   

Лукашевський В.В.

Білгород-Дністровський окремий козацький курінь Чорноморського козацького війська імені отамана Сидора Білого

ЗАВАНТАЖИТИ

16.   

Мажар О.І.

Місцеве відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України»

ЗАВАНТАЖИТИ

17.   

Рибальченко В.П.

Адамівський осередок козацтва

ЗАВАНТАЖИТИ

18.   

Слободенюк О.В.

ГО «За майбутнє дітей України»

ЗАВАНТАЖИТИ

19.   

Соколюк Н.О.

Білгород-Дністровське болгарське культурно-освітнє товариство

ЗАВАНТАЖИТИ

20.   

Тітова Г.Е.

Білгород-Дністровська первинна організація Одеської регіональної організації Національної Спілки журналістів України

ЗАВАНТАЖИТИ

21.   

Трегубенко Г.Ф.

Сотня с. Монаші

ЗАВАНТАЖИТИ

22.   

Чеботарьов А.А.

ГО «Одеська обласна Асоціація роботодавців Півдня України»

ЗАВАНТАЖИТИ

23.   

Череващенко В.М.

ГО «Підприємці Одеської області «Правозахисник»

ЗАВАНТАЖИТИ

24.   

Шмаглюченко О.І.

ГО «Асоціація Аккерманських автомобілістів»

ЗАВАНТАЖИТИ

25.   

Якубський О.Г.

Білгород-Дністровське добровільне міськрайонне товариство «Союз Чорнобиль»

ЗАВАНТАЖИТИ

26.   

Яровий О.С.

ГО Білгород-Дністровське районне козацьке товариство «Чорноморського козацького зєднання»

ЗАВАНТАЖИТИ

Оприлюднено 23.08.2019

Додатково, відповідно до рішення ініціативної групи від 28.08.2019 року

Пантелеєва К.М.

Регіональна Асоціація дітей-інвалідів "Пролісок"

ЗАВАНТАЖИТИ