СПИСОК КАНДИДАТІВ ВІД ІГС, ЩО НЕ ДОПУЩЕНІ ДО УЧАСТІ В УСТАНОВЧИХ ЗБОРАХ 30.08.2019 РОКУ

 

Назва ГО

Кандидат

Підстава відмови

      1

ГО «Захист інтересів бізнесу»

Омельченко С.М.

Підставою для відмови є невідповідність інституту громадянського суспільства вимогам, установленим п.6 Типового положення. Громадська організація має статус міської, а її діяльність, відповідно до наданого звіту за 2018 рік провадиться на території міста Білгород-Дністровський.

2

Платформа соціальної та професійної адаптації «Сенс ХХІ»

Балтаков О.К.

Підставою для відмови є невідповідність інституту громадянського суспільства вимогам, установленим п.6 Типового положення. Громадська організація, відповідно до наданого звіту за 2018 рік, провадить діяльність на території міста Білгород-Дністровський.

3

Регіональна громадська асоціація дітей-інвалідів «Пролісок»

Пантелеєва К.М.

Підставою для відмови є невідповідність інституту громадянського суспільства вимогам, установленим п.10 Типового положення. Відсутня частина документів.

4

ГО «Білгород-Дністровський тенісний клуб «Пальмира»

Влезько П.О.

Підставою для відмови є невідповідність інституту громадянського суспільства вимогам, установленим п.6 Типового положення. Громадська організація є міською організацією та її діяльність провадиться на території міста Білгород-Дністровський. За інформацією, наданою у біографічній довідці, кандидат займається підприємницькою діяльністю та громадською діяльністю не займався і не має відповідного досвіду.

5

МСТК «Віраж»

Бершадський С.С.

Підставою для відмови є невідповідність інституту громадянського суспільства вимогам, установленим п.6 Типового положення. Громадська організація, відповідно до наданого звіту про діяльність, провадить діяльність на території міста Білгород-Дністровський.

6

ГО «Українська спілка з прав людини»

Харитонов О.В.

Підставою для відмови є невідповідність інституту громадянського суспільства вимогам, установленим п.6 Типового положення. У довідці про діяльність громадського об’єднання зазначено, що воно зареєстроване 08.01.2019 року. То ж станом на 09.07.2019 року, коли було оприлюднено повідомлення про початок прийому документів на участь в установчих зборах, діяльність об’єднання впроваджувалась менше, ніж 12 місяців.

7

Центр карате-до «ШОТОКАН»

Подгорний В.В.

Підставою для відмови є невідповідність інституту громадянського суспільства вимогам, установленим п.6 Типового положення. Громадська організація, відповідно до наданого звіту про діяльність, не провадить діяльність на території Білгород-Дністровського району.

Дата оприлюднення 23.08.2019 року