ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення сектором взаємодії з громадськістю Білгород-Дністровської районної державної адміністрації публічного громадського обговорення

Сектор взаємодії з громадськістю Білгород-Дністровської районної державної адміністрації, відповідно до Указу Президента України від 21 лютого 2017 року № 43/2017 «Про концепцію вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017-2020 роки», з метою підвищення рівня підтримки громадянами Білгород-Дністровського району державної політики у сфері євроатлантичної інтеграції, проводить громадське обговорення проекту розпорядження «Про затвердження плану заходів Білгород-Дністровської районної державної адміністрації щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017 рік» (далі – Проект).

Відповідальна особа за проведення консультацій з громадськістю – т.в.о. завідувача сектору взаємодії з громадськістю Бошняк Катерина Андріївна, (04849) 2-83-66.

Публічне громадське обговорення Проекту відбудеться 22 вересня 2017 року о 14:00 в приміщенні малої зали районної державної адміністрації (ІІ поверх).

Пропозиції та зауваження приймаються до на електронну адресу bdkomzgrom@gmail.com

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: після 22 вересня 2017 року на офіційному веб-сайті у розділі «Громадянське суспільство і влада», рубрика «Консультації з громадськістю».

Ознайомитись З Проектом: План заходів Білгород-Дністровської районної державної адміністрації щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017 рік


Дата оприлюднення 28.08.2017