ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення сектором взаємодії з громадськістю електронних консультацій на тему «Звіт про проведення консультацій з громадськістю за 2017 рік» 12.01.2018 року

Сектор взаємодії з громадськістю Білгород-Дністровської районної державної адміністрації, керуючись Постановою КМУ від 03.11.2010 року № 996, проводить громадське обговорення у формі електронних консультацій з питання проведення консультацій з громадськістю у 2017 році.

Обґрунтування необхідності обговорення: постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 року №996 затверджено Порядок проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання доступу до інформації про діяльність Білгород-Дністровської районної державної адміністрації.

Білгород-Дністровська районна державна адміністрація щорічно складає орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на наступний рік та оприлюднює його на офіційному веб-сайті у розділі «Консультації з громадськістю».

Електронні консультації відбудуться 12 січня 2018 року.

Пропозиції, питання та зауваження приймаються до сектору взаємодії з громадськістю районної державної адміністрації на електронну адресу: bdkomzgrom@gmail.com.

Відповідальна особа: завідувач сектору взаємодії з громадськістю райдержадміністрації Лазуткіна Ірина Борисівна.

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: після 12 січня 2018 року  на офіційному веб-сайті у розділі «Громадянське суспільство і влада», рубрика «Консультації з громадськістю».

 

Дата оприлюднення: 23.12.2017 року