ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації про проведення громадського обговорення 04.09.2019 року

Управління агропромислового розвитку Білгород-Дністровської районної державної адміністрації,  відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2018 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», посилення уваги широких верств населення та громадськості до існуючої проблеми шляхом популяризації знань та роз’яснень щодо запровадження карантинного режиму по  регульованому  шкідливому  організму американського       білого         метелика та   заходи   боротьби  з  ним на території міста Білгород-Дністровський Одеської області, проводить громадське обговорення проекту розпорядження.

Публічне громадське обговорення Звіту відбудеться 04 вересня  2019 року у приміщенні малої зали Білгород-Дністровської районної державної адміністрації (ІІ поверх), за адресою: вул. Грецька, 24.

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: після 04 вересня 2019 року на офіційному веб-сайті у розділі «Громадянське суспільство і влада», рубрика «Консультації з громадськістю».

Ознайомитись з Проектом розпорядження:  Про запровадження карантинного режиму по  регульованому  шкідливому  організму американського   білого   метелика та   заходи   боротьби  з  ним на території міста Білгород-Дністровський Одеської області.