ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення

Білгород-Дністровська районна державна адміністрація повідомляє про початок процедури громадського обговорення щодо визначення обсягу виконання стратегічної екологічної оцінки (СЕО) проекту документу державного планування «Детальний план території земельної ділянки комунальної власності Шабівської сільської ради, загальною площею 8,5344 га, (за межами населеного пункту), біля села Софіївка, кадастровий номер 5120886700:01:001:0747) під розміщення комплексу будівель та споруд електростанції з використанням енергії сонця», що розробляється згідно з розпорядженням Білгород-Дністровської районної державної адміністрації № 26/А-2020 від 22.01.2020 р.

       На зазначеній ділянці пропонується розміщення та експлуатація комплексу будівель та споруд електростанції з використанням енергії сонця.

       Зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту зазначеного документу державного планування надаються у письмовому вигляді особисто чи поштою до відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту Білгород-Дністровської РДА за адресою: місто Білгород-Дністровський, вул. Грецька 24, каб. 41, або на електронну адресу Білгород-Дністровської районної адміністрації: bdnistrovsk_rda@odessa.gov.ua

       Ознайомитись з повним текстом заяви про визначення обсягу СЕО можна у приміщенні Білгород-Дністровської районної адміністрації та на сторінці в мережі інтернет за посиланням: http://b-dnistrov-rda.odessa.gov.ua

       Згідно з вимогами Закону «Про стратегічну екологічну оцінку», громадське обговорення обсягу виконання СЕО триватиме 15 днів, а саме: з «05» червня 2020 р. до «20» червня 2020 р.

         Зауваження, надані поза межами визначеного строку, не приймаються та не розглядаються.

       Особа відповідальна за прийняття зауважень: Волкова Марина Валентинівна: (04849) 2-88-91