16.09.2021

Актуальні питання сьогодення: ведення архівної справи і діловодства в умовах реформи децентралізації

Актуальні питання сьогодення: ведення архівної справи і діловодства в умовах реформи децентралізації

З метою обміну досвідом роботи, обговорення нагальних питань діяльності державних архівних установ та налагодження ефективної співпраці органів публічної влади 15 вересня 2021 року відбулася міжрегіональна нарада-семінар на тему: «Реалізація державної політики у сфері архівної справи і діловодства в умовах адміністративно-територіальної реформи в Україні».

Зазначений комунікаційний захід проводився дистанційно Державним архівом Одеської області за участю посадових осіб органів публічної влади різних областей України та різних рівнів органів публічної влади. Також до наради-семінару виявили бажання долучитися зацікавлені особи, які представляють об’єднані трудові архіви територіальних громад.

Від Білгород-Дністровського району у міжрегіональній нараді взяли участь керівник апарату Білгород-Дністровської районної держаної адміністрації Катерина БОШНЯК, керуючий справами Білгород-Дністровської районної ради Юлія ДРЕВАЛЬ та керівники причетних структурних підрозділів районної державної адміністрації та районної ради.

Під час проведення наради-семінару учасники мали можливість почути вичерпну інформацію щодо ведення діловодства в умовах адміністративно-територіальної реформи в Україні, функціонування державних архівних установ в умовах реформи децентралізації та отримали відповіді на запитання щодо ведення діловодства, впорядкування, підготовки та передачі на зберігання документів тощо.

Також на семінарі виступила заступник начальника Міжрегіонального управління Національного агентства з питань державної служби в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, Автономній республіці Крим та м. Севастополі - Оксана ЯНАС з інформацією про визначення результатів щорічного оцінювання державних службовців.

Потужні виступи спікерів зосередили увагу учасників на тому, що відчутне покращення у сфері архівної справи і діловодства дають впевненість у подальшій реалізації амбітних планів.