16.09.2021

Перезавантаження державної служби новим персоналом: тривають конкурсні відбори на заміщення вакантних посад державної служби

Перезавантаження державної служби новим персоналом: тривають конкурсні відбори на заміщення вакантних посад державної служби

Новий держслужбовець - це людина, яка нешаблонно мислить, яка вміє приймати нестандартні рішення, яка позбавлена традиції чекати доручення.

На сьогоднішній день головним пріоритетом «нової» державної служби є прозорий, відкритий конкурс на будь-яку посаду в держслужбі. Кожен, хто має досвід, компетентності й головне - бажання, може прийти й перемогти.

Законодавством передбачено три етапи конкурсу. Перший - це комп’ютерне тестування, де оцінюється базове знання законодавства. Другий етап - розв’язання ситуаційних завдань. Тут немає правильної відповіді — конкурсна комісія оцінює, як людина міркує, як може зорієнтуватися в ситуації і її вирішити. Фінальний етап - співбесіда. Тут уперше комісія знайомиться з кандидатом і має змогу оцінити лідерські якості, мотивацію, наскільки людина стресостійка, як може вирішити провокаційну ситуацію.

15 вересня в Білгород-Дністровській районній державній адміністрації відбулись конкурси на заміщення вакантних посад державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу економіки та агропромислового розвитку та головного спеціаліста відділу з питань залучення інвестицій та туризму районної державної адміністрації.

Білгород-Дністровська районна державна адміністрація має на меті залучити до лав державних службовців впевнених в собі, відповідальних, наполегливих, сумлінних та ініціативних працівників.

Служба з питань управління персоналом апарату Білгород-Дністровської районної державної адміністрації нагадує, що на Єдиному порталі вакансій державної служби (https://career.gov.ua/) ви завжди можете знайти актуальну інформацію про вакансії на посади державної служби, ознайомитись з основними умовами проходження конкурсного відбору та подати заявку на заміщення вакансії посади державної служби, яка вас цікавить.