17.09.2021

Привітання т.в.о. голови райдержадміністрації з Днем рятівника

Шановні працівники аварійно-рятувальних служб,  пожежної охорони та цивільного захисту!

Прийміть щирі вітання з професійним святом — Днем рятівника України.

Сьогодні, 17 вересня, всі українці вшановують тих, хто кожного дня ризикує своїм життям заради життя інших людей. Порятунок людського життя – це не лише складна, відповідальна і вкрай необхідна робота, а перш за все – це поклик душі, небайдужість до чужого горя, і безперечно, велика сміливість і мужність!

Наші рятувальники кожного дня знаходяться у небезпеці,  захищаючи мешканців від вогню, проводячи аварійно-рятувальні операції, особливо під час техногенних або природних катастроф.

Шановні рятівники, ви завжди перші там, де людям потрібна допомога. Те, що для нас є героїчним подвигом, для вас - щоденна робота, яка не знає свят, вихідних і вимагає величезної стійкості та відваги.

Дякуємо вам за те, що не шкодуючи себе, не дивлячись на ті надскладні умови, в яких ви виконуєте свій обов’язок, рятуючи людей, ви не черствієте душею, зберігаєте в собі людяність та готовність до самопожертви.

Дорогі наші герої! Бажаємо вам щастя, здоров'я, добра, сил, впевненості, сміливості, рішучості і завзятості. Миру, натхнення та Божого благословення вам і вашим близьким.

Зі щирими побажаннями

Т.в.о. голови райдержадміністрації Тетяна ДОМЧИНСЬКА